Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kiskutyám majdnem...

3 hónapos kiskutyám majdnem minden hajnalban reggel öklendezik, nem egyszer előfordult már. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

#Pomika
2017. jan. 28. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Hány is vagy csak öklendezik?
2017. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen néha minimálisan inkább nyálka szerűt.
2017. jan. 28. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Mit kap enni?

Más tünete nincs?

Étvágya rendben? Nem bágyadt, nem levert? Oltásai rendben?

2017. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Reggel konzerv delben sos vizben kifozve csirkemelet delutan virslit jol megfozve vacsorara konzervet . Kedvével semmi baj közvetlen öklendezés után is nagyon virgonc. Most fogja majd jövöhéten kapni az utolsó oltást hogy lelehessen vinni.
2017. jan. 28. 16:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Más tünete nincs ,étvágya van .
2017. jan. 28. 17:03
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ennél helytelenebbül nem is etethetnéd. Nem csoda hogy nem bírja a gyomra. Konzerv: 90% víz, szinte semmi hasznosítható tápanyag. Virsli: tartósítószerrel telenyomott fűszeres szemét, egyáltalán nem kutya etetésére való. Csirkemell: ezzel nyersen nem lenne baj, de megfőzni, pláne sós vízben teljesen felesleges. A kutyának nincs szüksége, sóra, fűszerekre.

Etesd vagy csak nyers hússal (BARF-étrend, nézz utána) vagy egy normális minőségű száraztáppal, nem pedigree, meg darling, hanem olyannal aminek van hústartalma is (pl.: Acana, Brit Premium, Josera, Orijen)

2017. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Sok a gyomorsava, azért öklendezik, ilyen étrend mellett nem is csoda! Szinte semmi tápértéke nincs annak amivel eteted, legalább kölyökként - mivel kihat a fejlődésére - etesd jobb minőségű táppal. A Brit Premium, vagy a Josera junior tápjai nincsenek aranyárban, és megvan bennük minden ami egy kölyöknek kell.
2017. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Igen, okozhatja az étrend is.

De az én kutyám például akkor öklendezett, amikor bélférges volt.

Úgyhogy szerintem kérjetek a dokitól féreghajtót ha még nem kapott mostanában a kutya.

2017. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg a tápot és a konzerv és minden amit kap magas húsértékű .
2017. jan. 29. 09:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kérdező ez az étrend lesz.

Ha nem 2-3 ezerért veszed a konzervet,akkor hidd el nincs abba semmi használható,csak vágóhídi maradék meg víz.A virsli dettó,embernek se kéne enni,nem hogy kutyának.

Jó minőségű tápot adj neki vagy csirkehúst fehér rizzsel,de ilyen konzerv meg egyéb vackokat ne.

Egyébként hidd el megeszi ő a tápot is,csak ne adj helyette mást.

Az én kutyám is inkább azt enné,amit én szoktam,de attól még nem az jó neki.

2017. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!