Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetem+munka mellett kutya?

Egyetem+munka mellett kutya?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám lakásban, de egy másik városban fogok egyetemre járni (40perc busszal innen), szóval eddig úgy van hogy bejárós leszek. De nagyon jó lenne külön költözni már az egyetem alatt. Megtudnám oldani hogy dolgozzak annyit hogy összeszedjem a pénzt az albérletre, legyen időm tanulni és a kutyámmal is foglalkozni? Hogy nézne ki egy napom?

2017. jan. 29. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora mozgás igényű? Egy német juhász valószínűleg be fog kattanni de egy bichonnak elég ha összesen 1-1,5 órát viszed le. De ettől még nevelni és játszani kell vele. Szerintem ne vidd, én is egyetemen tanulok 2 éve, a hörcsögömet vittem magammal. Jól döntöttem, a kutyám is és én is megbolondulnék
2017. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen egyetem. Nekem hetente 2x kell bejárnom, de akkor 11-11 órát, plusz utazás. A többi napon simán dolgozom 8 órát. Német juhászom van, a két sulis napon a férjem sétáltatja, a többi napon én is simán meg tudom oldani. De például előtte elkezdtem egy építész szakot amit végül nem fejeztem be, na ott dolgozni se lett volna időm, ezért a szüleimnél laktam.
2017. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én budapesti vagyok, itt is jártam egyetemre, és nekem 45-50 perc volt beérni a suliba, most már dolgozom, a menetidő pedig kereken 1 órára növekedett, a kutyus pedig köszöni szépen, jól érzi magát :)

rajtad múlik, mennyire tudod beosztani az idődet

2017. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

"Megtudnám oldani hogy dolgozzak annyit hogy összeszedjem a pénzt az albérletre, legyen időm tanulni és a kutyámmal is foglalkozni? Hogy nézne ki egy napom?"


OMG!


Nagy az Isten állatkerje!

2017. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 40 perc semmi. En is pesten laktam es jartam suliba es 1,5 orat utaztam csak egy iranyba. Busz metro metro hev gyaloglas. Huhh. Amugy diakkent nem valoszinu hogy annyi penzt ossze tudj szedni amibol.lakast tudsz kivenni meg kutyat eltartani es mellette meg tanulni is.


Maradj otthon utazz tanulj kutyazz az a te feladatod most.

2017. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló! Köszönöm válaszod, de nem értem mi kivetni való lehet abban, hogy a gyakori kérdéseken feltettem egy kérdést LOL Nagy az Isten állatkertje.


A többi válaszadónak pedig köszönöm a segítséget! És hogy válaszoljak egy fiatal mudim van, és gépészmérnökire készülök menni. De már úgy nézki eldőlt, hogy itthon lakok még arra a néhány évre.

2017. jan. 29. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudnád megoldani, hogy az egyetem, a munka és egy nagy mozgás-és foglalkozásigényű mudi is beleférjen egy napodba. De látom, úgy döntöttél, hogy otthon maradsz, ez esetben ez a jó döntés szerintem.
2017. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne már, hogy ne férne bele???

nem 0-24-ben fog iskolába járni és tanulni, bőven lesz idő a kutyára

2017. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdező dolgozni is szeretne és eltartani magát és a kutyát egy albérletben. Az segítség nélkül nem fog menni.
2017. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is voltam egyetemista, akárcsak a szaktársaim..., már csak tudom, miről beszélek :/
2017. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!