Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akart kutyát, de mégis...

Nem akart kutyát, de mégis lett, most meg azzal fenyeget, hogy elviszi?

Figyelt kérdés

Anya nem akart kutyát, de azt kaptam apától karácsonyra.

Azóta anya a kutyával zsarol, ha nem takaritok ki,ha nem jatszok tesómmal, ha nem eszek,tanulok, megyek el mamához,vissza beszélek rögtön jön, hogy kirakja a kutyát,apának el kell vinnie.Pedig tudja, hogy apa reggel megy dolgozni éjjel ér haza.

Én takarítok utána,etetem, sétáltatom,apa fizeti az orvost,kaját mindent.

De én ezt a zsarolást már nem birom és mondtam apának, hogy nála is jobb lenne a kutyának, akkor is ha 12-4 órákat egyedül lenne.

Most tanulja a szobatisztaságot ha baleset van, bele nyomja az orrát,fél tőle a kutya :(

Mit csináljak?



2017. jan. 29. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát apádtól nem volt szép, hogy ajándékba kutyát kaptál tőle, ha ezzel anyukád nem értett egyet. Te is láthatod, hogy ennek, mint mindig, a kutya issza meg a levét, na meg te is.

Nem, nem lenne jobb a kutyának az sem, ha 12-14 órákat egyedül lenne. Ott ki látná el, ki sétáltatná?!

De ez sem jó, hogy anyukád utálja, és ilyeneket csinál, hogy belenyomja az orrát... ettől nem szobatiszta lesz, hanem frusztrált, idegbeteg, félős. Tönkreteszi vele. :(

A legjobb az lenne, ha keresnél neki egy megfelelő gazdát. Nem tudom, milyen kutya, ha fajtatiszta, akkor talán könnyebb lesz.

2017. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Semmiféleképpen nem adnám oda senkinek.

Suli után eltudnék menni apához egy barátnőm apukája elvinne, haza vinne (apa szomszédja) megsétáltatni és péntekől-vasárnap estig ott lennék.

2017. jan. 29. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyuddal hogy ez a zsarolás nem jó neked es találjátok közös pontot
2017. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hiába beszélek :(
2017. jan. 29. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyadnak nem is csk a kutyaval van baka hanem apaddal is. Szerintem eloszor ok beszeljek meg a problemaikat ne a kutyan toltse le a frusztraciot...
2017. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

anyudnak bránerhiánya van...

de amúgy nem akkora dolgokat kér, h ne tudnád megcsinálni...

barátnőd meg fog haragudni rád, ha lefekszel az apjával, márpedig a minden napi fuvarozásért hálásnak kell majd valahogyan lenned :)

2017. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Apukád nem egyeztetett anyuddal a kutyavásárlás előtt? Szerintem anyud inkább rá haragszik.
2017. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Anyukád szánalmas, már ne is haragudj. A helyedben inkább apukáddal élnék, nem pedig ilyen érzelmi zsaroló, manipulatív, idegbeteg ronccsal.
2017. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én a helyedben a kutyát tuti bezárnám a szobámba amíg nem vagyok otthon.


Kicsit engedj te is, próbáld meg elkerülni a bajt és inkább csináld meg a dolgaid, hogy anyudnak ne legyen oka zsarolni.


De ha apróságok miatt fenyegetőzik, akkor beszélj vele, hogy fejezze be a fenyegetőzést a kutyával, ha nem akarja hogy amint tudsz elköltözz és akkor majd a híredről sem fog tudni, mert nem fogod vele tartani a kapcsolatot. Mert ezzel csak azt éri el, hogy elmar magától. Mert neked fontos a kutya és szereted, és ha őt bántja, akkor azzal téged bánt. Aztán hagyd, hogy felfogja amit mondtál.

2017. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem költözz apukádhoz...undorító dolognak tartom az érzelmi zsarolást. E miatt leszel mindig rosszkedvű és ideges sőt folyamatos félelemben leszel hogy mikor rakják ki a kutyádat. Ez nem jó főleg nem neked. Ha teheted inkább élj apukáddal ha a körülmények megengedik. Vagy te is zsarolhatod érzelmileg anyukádat hogy nem fogsz vele élni ha ezt csinálja (tudom mondtam hogy undorítónak tartom, de meg kell szüntetni valahogy)
2017. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!