Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mégis milyen jogon fenyeget a...

Mégis milyen jogon fenyeget a vatera? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pár napja jött egy 7000Ft-os csekk egy fenyegető levélhez mellékelve miszerint tartozásom van a vaterának amit ha nem egyenlítek ki behajtókat küldenek rám. Mélységesen fel vagyok háborodva, hónapok óta nem használtam a fiókom, semmilyen kiemelést nem kértem.. Nincs annyi pénz a telefonomon, hogy hosszú perceken át zenét hallgassak pénzért (hívásvárakoztatás) persze próbáltam, de nem vették fel. Több e-mailt küldtem nekik, nem reagálnak. Mi a teendő? Fenyegetőzni én is tudok..

2016. máj. 20. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Attól, hogy hónapok óta nem használtad, még lehet tartozásod, amit hónapok óta nem egyenlítettél ki. Jobban tennéd, ha belépnél a Vatera fiókodba és ott pontosan láthatnád a számlázás részben, hogy miért tartozol... És van e-mailes Ügyfélszolgálatuk is, nem kell telefonálnod. Fenyegetni pedig olyan jogon fenyeget, hogy tartozol nekik.
2016. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

"Mi a teendő? "


pl be kellene fizetni a tartozásodat.

2016. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Befizettem viszont számomra nagyon nem mindegy mire fizetek és ezt nem hajlandók közölni. A regisztráció során szó sem volt arról, hogy valaha is a semmire kell ekkora összeget kifizetnem mikor ott az ingyenes jófogás ami legalább annyira keresett. Ha ezt tudom nagy ívben elkerültem volna őket..
2016. máj. 20. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

de igen ott volt, hogy a termékfeltöltés fizetős, a sikeres eladás után jutalékot számol fel a vatera.


szerződés nem ismerése(nem átolvasása) nem mentesít fel a betartása alól..


7000Ft-ot több mint való nem a semmire számoltak föl. belépsz a fiókodba, középen fiókom, bal oldalt számlázás, alatta számlázott tételek.. és máris kiderült, hogy miért fizeted!

2016. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Belépsz a fiókba:


személyes menü, majd > fiókom > számlázás > számlázott tételek.


Legörgeted, hogy melyik számlát szeretnéd látni, majd pdf-ben megnézed, hogy pontosan milyen tételekből áll (az összes, 9 Ft-os feltöltési díjat láthatod, tételesen).

2016. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt még meg is értem. Azt viszont nem, hogy már több mint egy hete befizettem az összeget, de ezek képtelenek törölni a profilomat.. Hiába írtam e-mailt, magamat nem tudom törölni mert inaktiváltak. Így azért könnyű meggazdagodni..
2016. máj. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!