Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb választás?

Melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Egy fázós rövidszőrű vizslának szeretném venni, van már neki egy kabátja, de az egyrészt kicsi rá, másrészt tavaszi kabátja vadászok most, ami hasonló mint nekünk a széldzseki, szóval már meleg neki a vastag bélelt szőrmés kabát, de még fázik ha leveszem róla.

Vagy ha esetleg mást ajanlotok azt is szívesen veszem:)



2017. jan. 29. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok szakértő, de megnéztem őket...

Az első ránézésre jó meleg lehet, árban is stimmel, meg hát több féle színben lehet kapni. Viszont azt írja, őszi/téli.

A második valószínüleg jobb minőségű, bár vékonyabb és árban is kicsit húzós, szerintem nem érné meg.

A harmadik és negyedik szintén vékonyabb az elsőnél, ráadásul a negyedik nem is vízálló. A harmadik viszont multiszezonális, ami ugye jó.

Így szerintem az első vagy a harmadik lenne a legjobb választás, mert mindkettő vízálló, anyagukra nézve is jó minőségűek (poliészter és szálasanyag) és árban is megéri. Évszakra nézve lehet, a harmadik jobb.

De mondom, nem vagyok annyira jártas kutyakabátokban, szóval ne feltétlen az én véleményem alapján dönts. :)

2017. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Nem feltétlenül kell, hogy vízálló legyen, esőben nincs kedve kitenni a mancsát a házból, csak egy pisi erejéig:D

2017. jan. 29. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Örülök, hogy segíthettem. Remélem, meglesz a tökéletes kabát. :)
2017. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy esetleg ez?

2017. jan. 29. 15:36
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez is jó, csak nincs rajta luk a póráznak. Nem kerül többe ha van rajta, így szerintem inkább másikat válassz, a kutyának is kényelmesebb szerintem, de ha nem zavar, akkor oké.
2017. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megnéztem, és mégis van rajta luk (priviben is ezt megírtam bővebben egyéb okok miatt). A kabát multiszezonális, anyaga jó, vízálló (tudom, nem fontos :) ). Ez is jó kabát, bár árban én még mindig az elsőre szavazok.
2017. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, az első nekem is tetszik, az ára is jo, bár lehet h azt nem vetted bele, h nekünk az 5XL méretben kell, bár nem tudom mekkora kutyára való a többi ha a vizsla méret az 5XL...:D szóval, ugy döntöttem, h azt majd őszre veszem meg, mert tavasszal az meleg lesz neki, ezért inkább azt veszem meg amit utólag linkeltem be, az az ő méretben is 2800Ft, tehát bőven megéri:) köszönöm az eddigi segítségedet, esetleg tudsz mégannyiban segíteni, hogy világos kék, vagy like zöld színű legyen? :D
2017. jan. 29. 16:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első kabát sokkal népszerűbb a többinél, ebből következtetem, hogy az eladó is megbízhatóbb, ritkábban kapnak hibás vagy nem jó árut. Írja valahol, hogy honnan jönnek a kabátok? Én speciál nem látom, hogy írná valahol, de ha nem szeretnél sokat várni rá, akkor érdemes megnézni, hogy honnan szállítják és hogy mikorra várható. De lehet, nem is írják, akkor viszont mindegy.
2017. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismét írtam priviben, mert csak öt percenként tudok ide. Jó döntést hoztál. :) Szerintem ha barna a vizslád (ami valószínű), akkor inkább zöld legyen. Persze a kék is jól áll, csak az egy kicsit hétköznapibb, "elcsépeltebb". A zöld az egyedibb, különlegesebb. DE, nem szólok bele... :) Örülök, hogy segíthettem, remélem, meg lesz a kabát. :)
2017. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazából ráér még, mínuszban a mostani kabátot használjuk, ez tényleg csak az átmeneti időszakra venném amikor kb 10-12 fok van. Így hosszabb séták is bele fognak férni:)

Nekem is a lime zöld a szimpibb, csak gondoltam megkérdezlek téged is.

Ja es szerintem ha azt mondod h "vizsla" mindenki a magyar rövidszőrűre gondol, nekem is ilyen van:D (szóval ha nemet vizslára gondolsz ahhoz kell mondani a német jelzőt, mert alapvetően sztm mindenkinek a rövidszőrű magyar vizsla jut eszébe:) )

2017. jan. 29. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!