Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek megbízható, olcsó...

Ismertek megbízható, olcsó csivava tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy fajtatiszta, kan, őzbarna vagy krémszínű (egyszínűt akarok, nem olyat ami foltos vagy ilyesmi) csivava kölyköt.

Aki ismer ilyen tenyésztőt legyen szíves megírni válaszban vagy privátban.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)


2017. jan. 29. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt nézz körül:

[link]


Itt pedig a megbízható tenyésztő ismérvei, egy tenyésztő honlapján: [link]

2017. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Fajtamentok
2017. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

01:29-es vàlaszoló. Hát képzeld, a szín valóban fontos. Lehet, hogy neked bármilyen szín jó lenne. De nekem nem. Ja és véleményt nem kértem. Azt kértem, hogy írjanak olcsó és megbízható tenyésztőket. A pénz meg az ilyesmi dolgok meg hadd legyenek az én gondom. A véleményét meg mindenki tartsa meg magának!

A többi válaszolónak köszönöm a választ. Többnyire hasznos válaszokat kaptam (ellentétben az elsó pár válasszal)! Csak így tovább. Ha valaki tud tenyésztőt, kennelt az haladéktalanul írja meg.

Előre is köszönöm!

2017. jan. 30. 12:32
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Drága kérdező. Itt nincs rossz válasz.

10-20 ezerert szaporítótól sem kapsz kutyát.

És a csivavak a sok agyon tenyésztés miatt nagyon betegesek, ezért fontos hogy jó helyről vedd, kennelbol.

Ott pedig 100-150 ezer fele gondolkodj.

2017. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
És ne puffogj, ha nem vagy rászorulva más válaszára és véleményére akkor keresgelj te magad tenyésztőket.
2017. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, hogy te mit képzelsz magadról.

Ismét elmondanám, hogy csak tenyésztőt keresek. Vélemény nyilvánítást nem kértem. Főleg nem a tiédet!

De tudod mit? Hagyjuk.

Nem fogom arra pazarolni az időmet, hogy veled vitatkozzak.

2017. jan. 30. 15:17
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Már pedig itt akárki elmondhatja a véleményét, akár tetszik neked, akár nem. 10-20 ezerért meg akarni ugyan lehet, de nem kapsz sehol életképes kölyköt. De puffogj csak, kérlek! :D
2017. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

1. Nem puffogok.

2. Igen, valóban el lehet mondani a véleményt, csakhogy ENGEM nem érdekel.

3. Ne szajkózd ezt folyton. Tudom, hogy nem egyszerű szerezni de az hadd legyen már az én dolgom!!! :P

2017. jan. 31. 13:19
 20/21 anonim ***** válasza:

Jót nevettem a fenti vitán, viszont ne haragudj kedves kérdező, de a fenti állítás mind igaz.


Csakis 100 ezer forint felett fogsz kapni olyan kiskutyát, ami nem szenved örökletes betegségben és minden kötelező dolga megvan.


Ha pedig azzal kezded egy tenyésztőnél, hogy alkudozol, vagy azzal, hogy jó napot, mennyibe fáj egy kiskutya - rád csapják a telefont, vagy elköszönnek tőled és nem adnak ki neked kiskutyát. A minőséget fizeted meg. Ez olyan, mint egy cipő vásárlás. Megveszed az xy márkájú cipőt és kiadsz több tízezret érte, mert tudod, hogy az 10 év múlva is cipő marad, nem pedig az 1000 ftos kínai, ami pár hónapot, ha kibír. Ott sem lehet alkudozni, vagy megfizeted a minőséget, vagy jársz mezítláb.


Ha nem tudsz ennyit rá szánni, akkor fajtamentésnél nézz szét.

2017. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!