Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert hany minden hajnalban a...

Miert hany minden hajnalban a kutyusom?

Figyelt kérdés

Van egy 1éves máltai kutyám , egészséges, minden oltása megvan és ivartalanított.

Hajnalban olyan 4óra tájékán elkezd nyammogni , ilyenkor mindig azt hittem , hogy szomjas igy odavittem a vizéhez de nem ivott. Visszafekudtunk aludni, majd a nyammogast kovette az oklendezes , majd egy icipici feher kis habos nyálat hány . A kedve remek egy igazi örökmozgó , nem látnám betegnek a széklete is rendben van , laza sincs ..nem értem a problémát . A dokinazt mondta sokat eszik estére (csokkentettem az adagját, masik szerint sok a sava a vizébe szoktam tenni almaecetet) De így sem

jó...! A valaszokat előre is köszönöm!


2017. jan. 30. 05:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit kap enni?
2017. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyes állatorvosok valóban a sok savra szokták fogni, ezért 1 db kekszet szoktak javasolni ilyen öklendezéskor. Nekem meg az a véleményem, hogy talán vizelési ingere van, de visszatartja, mint szobatiszta kutya és ez váltja ki a vagus ideg ingerlésén keresztül az öklendezést.
2017. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Naponta ketszer kap enni Platinum Tapot
2017. jan. 30. 09:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Mióta csinálja ezt? Nem változott semmi?

Ha a kaja mennyiségtől lenne akkor azt hányná vissza, vagy menne a hasa (volt már hogy a mi kutyánk túlette magát).

2017. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb minden hajnalban csinalja az elmult ket hetben , hat nem a kajat hanyja ki addigra mar megemeszti csak a habos nyál van
2017. jan. 30. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok a gyomorsava.
2017. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy időszak, amikor az egyik kutyánk gyakran hányt. Más baja nem volt. Viszont már nem is nagyon szeretett enni sem. Többször voltunk orvosnál, kapott savlekötőt, másik tápot. Egyik sem segített. Az orvosnak nem volt jobb ötlete, azt találta ki, hogy natúr joghurtot keverjünk el pici vízzel és ebbe tegyük a tápot. Nem kell áztatni, azonnal oda lehet neki adni.

Megszűnt a hányás. Egyszerűen valamiért nem volt jó neki szárazon a táp. Azóta így eszik és semmi baja. Felnőtt kutya, de napi kétszer kap enni, vagyis a napi adag ketté van osztva neki.

Nálunk ez vált be.

Ha kipróbálnád, előtte kérdezd meg a dokitoktól, mert nem minden állatorvos vélekedik egyformán a natúr joghurt hasznosságáról.

2017. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csinalta a kutyam, arrebb kellett tolnom a kajaidot hogy ne teljen el olyan sok ido. Probald lefekves elott etetni.
2017. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a sok hasznos választ!!
2017. jan. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!