Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit teheznék még annak érdekéb...

Mit teheznék még annak érdekében, hogy lefáradjon a kutyusom?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináljak még vele. Naponta 3-szor viszem ki. Kb. 2 és fél órát összesen. A reggeli séta előtt szoktunk keresőzni, a séta közben apportozunk vagy agilityzünk. Új trükköt nem minden nap tanítok neki, viszont amiket megtanult, azokat folyamatosan gyakoroljuk. Vettem már társasjátékot neki. Egy perc alatt megoldotta. Vettem egy még nehezebbet, azt is nagyon hamar megoldotta. Igazából a trükkökre is nagyon hamar rájön, szóval úgy érzem, hogy az sem elég nagy kihívás neki. Valakinek van esetleg egy jó ötlete, amit még bevethetnék? Nagyon sajnálom szegényt. :( Köszönöm előre is a válaszokat.
2017. jan. 16. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vidd más kutyák özé játszani
2017. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*közé
2017. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta kutyus?

Javaslatok: kutyás sport, ha alkalmas rá, pl. agility, bikejöring.

Más kutyákkal bandázás, játék.

2017. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktam más kutyák közé vinni, már, ha találunk a futtatóban valakit. Felénk nem nagyon vannak olyan kutyusok, akiket sétáltatnak is a gazdáik. A többségük a kertben magányosan sínylődik. Aki meg van az nem túl barátságos. Többen tartanak is tőle a mérete miatt, pedig csak 17 kg-os. Terrier és spániel keverék. Az agility-t hobby szinten műveljük már egy ideje. A másikat kipróbálom vele, köszönöm a tippet. :)
2017. jan. 16. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Futni,rongyozni,kergetőzni szoktatok?

Az enyém a futáson kívül mindet imádja.(nem egy aktív)

Koccogni,bicikli mellett futtatni,túrázni elég fárasztó lehet neki.c:

2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a bikejöring jó lehet, ha van a közeletekbe laposabb földút.

a bicó elé kötöd a kutyát egy hámmal és csak engeded, hogy had fusson.

talán ez a legizületkímélőbb, legfárasztóbb sport és ha fáradt vagy, nem nagyon kell koncentrálnod(csak tekerni kell előre)

2017. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kergetőzni szoktunk, rongyozni nem, mert hidegen hagyja. :D köszönöm a segítségeteket! Mindenképp kipróbálom ezeket, de lehet, hogy valami komplexebb szellemi játékot kéne kitalálnom neki. Jó lenne, ha lennének bonyolultabb társasok. Ilyenről még nem hallotatok?
2017. jan. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!