Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Yorkim (1eves, fiu) huzza a...

A Yorkim (1eves, fiu) huzza a labat. Nem mindig csak igy neha. De latom hogy faj neki mert be is hajlitja neha. Vegig tapogattam, megnyomkodtam nem sir de azert elhuzza. Nagy baj lehet? Rendesen megy, ugral de felhuzza azert neha

Figyelt kérdés

Ma eleg nagyot ugrott.Elcsuszott ma a szobamba az ottochilim.Es a kiskutyam a foldon volt.Nem esett ra teljesen meg en nem is lattam h racsuszott volna mert kiabaltam egybol a nevet h ugorjon el es az otochilihez nyultam ne h ra csusszon.

Szerintem az ugrasban ranthatta meg.Mivel a yorkiknak elegge vekony kis labuk van,ha racsuszik biztos h eltorik neki vagy megreped.De annyira meg nem veszem eszre h faj neki.Szerintetek? Vagy rosszul gondolom?Holnap reggel jon hozza az orvos de felek nagyon. Valakivel tortent mar ilyen? 16/l



2017. jan. 30. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne házhoz hívd az orvost, hanem vidd be a rendelőbe, olyan helyre, ahol röntgen is van. Házhoz jövő orvos túl sok mindent nem tud tenni, mivel nincs röntgenszeme. Lehet pl. patellaficamos is. Szaporítós kutya? Vagy törzskönyvezett?
2017. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Törzskönyvezett!Megbizhato vevokt a legelso alombol valo.Egyaltalan nem beteges,nem alul taplalt semmi ilyen.

Szoval ez miatt nem hinnem hogy lehet e

2017. jan. 30. 20:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Vevőktől*
2017. jan. 30. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet Patella is.
2017. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utana olvastam a petellanak.Hat nagyon remelem hogy jol lesz😔
2017. jan. 30. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemi gyogytornaval es taplalek-kiegeszitoval, orvossal szigoruan konzultalva lehet pozitiv eredmenyeket elerni, marha patella.
2017. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem az orvos majd jokat fog mondani.Mindenem a kiskutyam:(
2017. jan. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!