Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Bullmasztif...

Mennyibe kerül egy Bullmasztiff kiskutya?

Figyelt kérdés
Tudom hogy változó de mégis nagy vonalakban,ha nem tenyéssz és nem is kiállítási célra kellene hanem csak kedvencnek és házőrzőnek?
2017. febr. 1. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod változó.

Függhet ettől:

Párosítás

Kennel

Szín


Nagy vonalakban ez kb. 100-150 ezret jelent. Van,ahol több van,ahol kevesebb de kb. ennyire számíts.

2017. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutya vásárlásnál, tenyésztőnél van hobby (kedvenc) célra szánt és tenyésztési célra szánt kutya. Kifejezetten kiállítási célra szánt nem is létezik eleve, tudtommal.


Az #1 válaszadó által írt 100-150 ezer Ft közti ár reális, bár én azt is megkockáztatnám, hogy annál többe is kerül. 100 ezer alá pedig ne menj, mert az gyanús. Az ilyen 50-60 ezres kutyák meg egész biztos, hogy szaporítótól vannak. De egy kutya vételára ugye csak a legkisebb, eredendő költség. Ha kifogsz egy olcsó, szaporítós kutyát, több százezret is ott hagyhatsz a dokinál.


CSAK törzskönyves kiskutya számít fajtatisztának! Az olyan "tenyésztő", aki törzskönyv nélkül ajánlgatja, hogy olcsóbb, az NEM tenyésztő. Az ilyeneket kerüld!


Ha ez nem fér bele, nézelődj fajtamentőknél.

2017. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
150 ezer körül.
2017. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
100-at szántam rá,de akkor még gyüjtögetek egy kicsit
2017. febr. 1. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha tenyésztőtől akarod venni törzskönyvel, garanciával: 100 az alja, 100-200 között.

Jófogáson 60-80 -ért mennek.

De ha elfogadsz 1 jó tanácsot: ha házőrző kell, ne őt válaszd. Tapasztalatból írom.

2017. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ugyanígy jártam a Pitbull szukámmal,ami végül is nem nagy gond mert első sorban nem azért lett véve.De az embert egyáltalán nem tekinti veszély forrásnak,inkább a kutyákra háklis.De még így is megtorpannak a kapuban ha meglátják,úgyhogy az elrettentés az működik.De én igazán azért szeretem mert tudok vele együtt sportolni,teljesen felveszi a ritmust és játszani is nagyon szeret.Nem tudom hogy a masztiff hogy állna ehhez a dologhoz.
2017. febr. 3. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. A bullmaci nem egy átlagos kutya, én bárhová mentem vele mindenhol nagyon megnézték, nagyon dícsérték vadidegen emberek. Ez olyan szinten ment, hogy már nekem volt kellemetlen. Kicsit féltek is tőle, de teljesen alaptalanul. A betörőt kézen fogva vezetné be, inkább hagyja magát agyonütni, minthogy bárkit megtámadjon. Régen nagyon kemény kutyák voltak de ez már a múlt. Ha szerencséd van kifoghatsz egy olyan vérvonalat vagy egyedet amelyik picit harciasabb de ritka.

A sportot felejtsd el a masztiffal. Tilos a futtatás főleg fiatal korban, ami náluk azt jelenti, hogy 2 éves korig. Májustól szeptemberig a hosszabb sétákat se nagyon bírja, nemhogy a futást. Melegben vége van, és neki már a 20 fok is meleg. Egyébként sem egy mozgékony fajta.

2017. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!