Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kiskutyámnak?

Mi baja a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta nem eszik(pedig a hasát nagyon szereti), nem iszik, és nem olyan szeleburdi, mint általában.

Nincs kedve játszani, még harapni sem harap(csak játékból szokott).

Ráadásul már egy órája kint ül az udvaron, pedig benti kutya és csak vécézni szokott kijárni. Nem hajlandó bejönni többszöri invitálásra sem. Kint ül a fal mellett és bámul ki a fejéből, ami eléggé megrémít, mert általában mindig rohangál.

A másik meg az, hogy reszket. Mintha fázna... Pedig bundás kutyus, és hideggebb időben sem szokott fázni, de most remeg. Csak azt nem értem, hogy miért nem jön be, ha fázik. Mi baja lehet? Nagyon aggódom érte, ilyet még sosem csinált! :(

Egyébként fél éves és kisfiú.



2017. febr. 2. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvanvaloan beteg, es lazas. Ezek a tunetek gyakorlatilag minden betegsegnel megfigyelhetoek, ugyhogy nehez megmondani, hogy pontosan mi a baja.Mindenkeppen el kellene vinni egy allatorvoshoz.
2017. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Sajnos elutazott az állatorvos, aki szokott jönni hozzá. Már telefonáltam neki, holnap fog visszajönni, és amint hazaért, azt mondta, hogy megnézi a kutyust.

Viszont én nagyon aggódom érte, ezért nem tudok holnapig várni.

Tehetetlennek érzem magam, hogy nem tudom rávenni, hogy bejöjjön. Pedig nem töltheti az éjszakát kint a hidegben. :(

Egyébként az előbb, amikor pisilt, olyan keservesen sírt, mintha fájna neki... Lehet, hogy fel van fázva?

2017. febr. 2. 15:26
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk el kellene vinni állatorvoshoz... Oltások megvannak?
2017. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Közben láttam hogy nincs itthon az orvos. Fontos hogy mindenképp vigyétek be a rendelőbe, ott tudják rendesen megvizsgálni, tehát ne az orvos menjen hozzátok. Ha meg nem akar bemenni, fogd meg és vidd be. Illetve ha romlik az állapota masik orvoshoz kellene elvinni, vagy ügyeletre.
2017. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Beteg kutyánál nem lehet hagyni, hogy ő döntse el bemegy-e, vagy sem. tessék megfogni és bevinni. Mérjél lázat neki. Innia kellene, mert a kiszáradás nagyobb gond bármilyen betegségtől is.
2017. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Most behoztam, de ott ül az ajtó előtt, meg sem muzdul.

2017. febr. 2. 15:39
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Beteg, lázas. Ne várd meg az állatorvost, hanem vidd el egy másikhoz (ne házhoz hívd, hanem vidd be a rendelőbe).

Oltásai rendben megvannak?

2017. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Két oltása van meg, már csak egy kell majd neki.
2017. febr. 2. 16:08
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Az én kutyám is fél éves,most fogja kapni a 7. oltását.

Melyik 2 oltást kapta meg?

2017. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%
6,7,8,12,14,16 hetesen,6 hósan és 1 évesen kell kapnia. Melyiket nem kapta meg? :/
2017. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!