Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának kint volt az egész...

A kutyának kint volt az egész nemi szerve de szó szerint az egész még a golyója is. Kérdem én, ez normális? Mert láttam már izgalmi állapotban de akkor nem jött ki ennyire. Visszament neki de félek, hogy valami baja van

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok!!
2017. febr. 5. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvass át tudományos könyveket a kutyák ivarszerveiről és működéséről.
2017. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a kutya is kint volt, akkor persze, hogy a nemi szerve is.
2017. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Normális, már az én kutyám is produkált ilyent mikor kiszökött és a kelleténél több inger érte a túrája során. Én úgy vettem észre, hogy ilyenkor legjobb békén hagyni, magára hagyni ingerszegény helyen, ha esetleg van még egy kutya a családban, attól elkülöníteni, és pár perc múlva lelanyhad.
2017. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinált magának egy kis élvezetet.

Valószínűleg ejakulált.

Ha ennyire túlfűtött a kutyád, akkor nem ettől lesz baja, hanem az állandó izgalmi állapottól idővel.

Ivartalanítsd.

2017. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
8 év alatt elősször fordult ilyen elő.. Nem fogom ivartalanítani ezért.. Nem fogja inger érni. Egy kan kutyánk van rajta kívül arra csak nem izgul fel..
2017. febr. 8. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, legalább tudjuk, hogy ettől nagyobb idióta már nem leszel...
2017. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy kannak nem szükséges, hogy ott legyen az orra előtt a tüzelő, épp időben lévő szuka. Elég jó a szaglásuk ahhoz, hogy akár km távolságból is piszkálja az orrát egy szuka illata.

Na, ilyenkor jön az önkielégítés.

2017. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért is nem lehetek elég idióta??

Nem idióta vagyok csak nem történt még ilyen..

Megválogathatnád a szavaid..

Én se idiótázok le akárkit mert "buta" kérdést tett fel..

Láttam már ettől "butább" kérdéseket is..

2017. febr. 11. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:

De, pontosan ugyanazt tetted, amikor privátban les_ggfejeztél.


És nem a kérdés miatt. Csak az ivartalanításhoz való hozzáállásod miatt. Az nem csak azért jó, hogy ne legyenek kiskutyák. De annak a szerencsétlen állatnak biztos nagyon jól eshet, hogy menne kefélni, de nem engeded. Akkor ivartalanítsd.

2017. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!