Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a yorkiem...

Normális, hogy a yorkiem szinte egész nap alszik?

Figyelt kérdés
8 éves múlt a nyáron, fiú, eddig játékos volt és szeretett labdázni, meg játszani szinte mindennel de egy ideje már nem csinál ilyeneket és szinte csak alszik..ez a kor miatt van? Aggódom érte :(

2014. aug. 28. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sétákat élvezi/várja?
2014. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azokat igen, naponta háromszor szoktam sétáltatni legalább és mindig alig várja, hogy menjünk már. Csak kicsit furcsa, hogy ennyit alszik mostanában..
2014. aug. 28. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És a kedve milyen úgy általában? Ha jó és a séták alkalmával élénk vidám akkor valószínűleg csak idosodik. Esetleg a jarasa nem változott meg? Nem közlekedik nehezebben?
2014. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor épp nem alszik, akkor jó kedve van, mindig nagyon örül nekem, amikor hazaérek a munkából, reggel is ő kelt engem, szóval a kedvével nincs baj. Fajtiszta egyébként, törzskönyves..szóval valószínűleg akkor csak idősödik a kicsi..:(
2014. aug. 28. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, öregszik. :) Ennyi az egész. A felnőtt kutyák is képesek naponta 14-16 órát aludni. A kölykök konkrétan majdnem az egész napot átalusszák főleg 10-12 hetes korukig, és sokkal hamarabb fáradnak és ugyanez visszatér idős korban is. :)
2014. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! Már aggódtam, hogy valami baja van a kis drágámnak..:)
2014. aug. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!