Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakas Gábor vélemények/tapasz...

Nyakas Gábor vélemények/tapasztalatok? Mennyire profi kutyakiképző?

Figyelt kérdés
A kutyámnak egy tényleg hozzáértő, profi kiképzőre van szüksége, extrém viselkedészavaros. Ha esetleg ismertek mást, kérlek jelezzétek nekem! (Fejér megye)

2017. febr. 5. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Nézd Cesar Millan kutyadoki műsorát. (Épp most is megy.) Tudom nem nagy segítség így tévén keresztül, de hátha így is segítségedre lesz. Budapestre is eljön idén.


[link]

2017. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 nézem, de egyrészt minden műsor elején kiírják, h szakképzett személy nélkül ne alkalmazzuk a módszereket, másrészt személyre kene szabni a képzést, mint mondtam eleg súlyos viselkedésproblémákkal küzd. Tudom h jon Magyarországra, de a szüleim engednek el, pedig kifizetném a jegyet.
2017. febr. 6. 07:20
 3/9 anonim válasza:
100%
Személyesen ismerem a Gábort és szerintem nem a legjobb sőtt....Én sportkutyázom élég magas szinten és szerintem magyarországon az eggyik legjobb kiképző budapesten Vörös Lajos. Én szinte mindent nálla tanultam és még apum is, igaz hogy már idősebb de olyan szakértővel azóta sem találkoztam mint ő. Szerintem megérne egy próbát!
2017. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Valamint Debrecenben van egy nagyon ügyes làny kiképző is: Pavlicsák Kinga....de nem vagyok teljesen biztos abban hogy debreceni

Kecskeméten van szintén egy nagyon jó szak ember Kasza Alex őt is nagyon tudom ajánlani!

A hármas voltam

2017. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat! :)

Sajnos csak Fehérváron tudok nézelődni, apukám nem igazan szeretne emiatt Pestre menni, de nyilván ha úgy van, akkor felmegyünk, de szerintem először bepróbálkozok Nyakas Gáborral, nagyon mindenhova kiírja, hogy bírja a nehéz eseteket is. Hát majd most meglátjuk, mert hogy sok ilyet nem látott az is biztos:D

2017. febr. 8. 00:11
 6/9 anonim válasza:
Mi a gond a kutyussal?
2017. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd ha elvitted a kutyust, írd meg hogy boldogult vele.
2017. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést:)

Mégse hozzá visszük, nagyon sok rosszat olvastam a róla, valaki teljesen negatívan ábrázolta, ezért elbizonytalanodtam, de találtam egy masik sulit, apával mar meg is beszéltem h elvisszük:))))

[link]

2017. febr. 14. 22:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, ha komolyabban érdekel a kutyusom problémája írj nyugodtan privatot;)
2017. febr. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!