Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet vakcinát venni a...

Hol lehet vakcinát venni a kutyának? Biztos lehet valahonnan ugyanis láttam már, hogy emberek maguk szerzik be

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vakcinát? Az oltásokat az állatorvos adja be, hiszen ő tudja, hogy hogyan és hova kell beadni.
2017. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vakcinat kizarolag allatorvos, es allatorvosi patika tarthat, es allatorvos adhat be.


Az mar mas kerdes, hogy sokan illegalisan valahogy beszerzik, es beadjak... Es ebbol lesznek a problemak.. Jogi kovetkezmenye is lehet, de ha nem megfeleloen taroljak a vakcinakat, akkor hatekonyak sem lesznek. Vagy ha rossz helyre adjak (mivel nem ertenek hozza)...

2017. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A fecskendő az állatorvos kezébe való, szerintem ne próbálkozz vele.
2017. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozni akarok vele.csak azt nem értem hogy valaki hogy és honnan tudja beszerezni ha csak orvosok adhatják be...Egy posztban fbn láttam hogy egy kutyát hirdeto személy saját maga szerzi be és adja be
2017. febr. 6. 12:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Büntetendő, amit az a hirdető csinál. Oltási könyvben csak állatorvosi pecséttel rápecsételt oltás érvényes és engedélyezett. Az állatpatikus egy része, ha valaki már elég régóta hozzájár, és aránylag nagyban vásárol nála, annak kiadja. Hogy hogyan számolja el a patikus, azt nem tudom. Én is ismerek olyan tenyésztőt, akinek pl a hűtőben csücsül az Imizol, gyulladáscsökkentő injekció pl.
2017. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
milyen oltás volt? Mert pl ha jól tudom a cukorbeteg kutyákat a gazdáik "kezelik", ők veszik és adják be a kutyának az injekciót orvosi "utasításra". Szóval ha pl. veszettség vagy ajánlott oltásról van szó amit a kis könyvbe kell matricázni azt csak orvos csinálhatja.
2017. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kötelező oltások voltak matricával és mindennel ami kell hozzá
2017. febr. 6. 13:33
 8/17 A kérdező kommentje:
Sokkal alacsonyabb áron mint azt az állatorvos árulja
2017. febr. 6. 13:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor az illegális volt
2017. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Az csak akkor lehet, ha az illetőnek valami olyan szakmai végzettsége van (=orvos, ápoló, asszisztens) akik jogosultak esetenként 1-1 oltást beadni. De a reklám-szövegbe azért ezt nem mondják el, csak hülyítik a kismillió embert.
2017. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!