Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyának se jó és az...

Ez a kutyának se jó és az embereknek se. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, szoktam hozzájuk járni. Neki a húga minden áron akart kutyát magának. Kertes házról van szó, ő a lakásban tartja amivel nem is lenne semmi baj, de a kutya nem szobatiszta, és nem engedi ki az udvarra, mert hogy beteg lesz, se séta se semmi. Ő úgy gondolta, meg is vette a kutyapelenka csomagot, hogyha ő azt leteríti a kutya automatikusan tudni fogja h az mire való. Hát nem tudta, de nagy csoda. Mondtam neki, hogy figyelni kell, és ha látja hogy guggol, vagy egyebek akkor gyorsan fogja meg és tegye rá aztán dícsérje meg. Egyszer se próbálta meg mert majd ő azt tudja. Szóval mikor a pelenkán kívül pisilt odaszólt neki, hogy a pelenkára pisilj te fogyatékos:"). A kutya fél éves már, összepisil kakil mindent, fel van ázva nagyon már a padló, és a barátnőm szobája ilyen átjáró szoba abból nyílik a testvére szobája, és nem olyan jó arra kelni minden reggel, hogy belelép az ember a pisibe vagy épp a kakiszagra, és állandó készenlétben van a felmosó. Ő nem is takarít utána már abszolút. Simán elmegy mellette. Ha kint pisil és én rajtakapom hiába szidnám le, mert más nem teszi, akkor fura lehet hogy néha valamiért mérges vagyok de más nem, ez nem vezet sehova. Az a legrosszabb, hogy kell neki az a kutya és senki nem szólhat bele stb. De nem eteti normálisan. Volt hogy napokig nem kapott enni mert neki reggel már nem volt kedve megetetni és délután se, ahogy hazaért. Volt, hogy mentem és a kiskutyának kilátszottak a bordái és be volt esve a hasa. Mi etettük meg, mert ő lusta rá. Annak is szemtanúja voltam, mikor a kutya odavitte neki a vizes tálkáját, letette a lábához, de nem foglalkozott vele. Ő 23 éves. Meg lett neki mondva, hogy akkor lehet kutyája ha ő látja el meg minden, de arra se képes.... Ettől függetlenül neki KELL az a kutya.

2017. febr. 4. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A jegyzőnél kell bejelenteni a polgármesteri hivatalban.

Elveszik tőle a kiskutyát és bíróság állatkínzásért elítélheti.

2017. febr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyeben készítenék titokban képet a kutyáról és a körülményekről is,aztán mehet a feljelentés.
2017. febr. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen kérlek, hogy jelentsd fel őket, mert ez bűncselekmény.

a csajjal megetetném az összes kutyagumit. és aztán eltörném a csontjait. szépen lassan, hogy élvezze.

Istenem :(((((((((

2017. febr. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
első körben kéne neki 2 jó nagy nevelőszándékú pofon, a 2.-ban meg meg kéne tőle szabadítani azt a szerencsétlen kutyát
2017. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ettől függetlenül SEM KELL neki kutya! Egy igazi nyomorult, aki csak birtokolni akarja, semmi több. Te is látod, nem szereti, nem eteti rendesen, nem foglalkozik vele. Dögöljön meg az ilyen felelőtlen barom!

Oltásai, chipje van? Gondolom az sincs. Én rövid úton megoldanám, hogy a kutyának jobb legyen. Vagy jelenteném valahol, vagy keresnék neki magam egy új gazdit, és egyszer csak nyoma veszne szerencsétlen ebnek. Ha nem teszel semmit, csak félrenézel, akkor Te is cinkos vagy az állatkínzásban, ez ugyanis annak minősül!

2017. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!