Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális ha a kutyám...

Mennyire normális ha a kutyám éjjel felkelt és ki kell engedni pisilni?

Figyelt kérdés
Éjjel legalább egyszer ki kell engedni. 10 hónapos. Másnak is volt ilyen?

2017. febr. 6. 19:33
 1/10 Donald J. Trump ***** válasza:
5%
Pont annyira normális, mint az, hogy a kutya bent van a házban.
2017. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nyugi, ez teljesen normális. :) Ha felnő, valószínűleg többször is ki kell mennie.
2017. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy jelez.


Mikor viszed le utoljára?

Még kölyök lehet egy fél év múlva már simán kibírja.

2017. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én emberként is felébredek sokszor pisilni éjjel :) Normális. Vidd ki este minél később, mielőtt lefekszel.
2017. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kertesben lakunk úh közvetlen alvás előtt kiengedem meg pisilni.

Igen sajnos en is tehetek róla mert en is legalább 2x pisilek egy éjjel és felebresztem őt is. Csak ha kimegyek a hidegbe felebredek. De akkor remélem pár hónap múlva kibírja.


Jelez igen. Felkel és csak úgy csattog a füle ahogy rázza a fejét 😀

2017. febr. 6. 20:24
 6/10 anonim válasza:
0%
Szia!Szerintem igen,mert ez befojásolja (hozzászokik).Az én huskym mikor kicsi volt folyamatosan nyüszitett (kb 2 hónapig), aztán kiengettük hogy kint lakjon az udvaron ( mert eddig az előszobába lakott) nyüszitett tovább aztán szerintem rájött hogy ugyse fogunk kimenni mert nyüszit.Már ugatni se ugat annyira megszokta,nem hogy nyüszit.
2017. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bocsánat, ezt nem ide akartam.
2017. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem gond 🙂
2017. febr. 6. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan az enyém már kibírta az éjszakát. Este 11 körül engedtem ki utoljára, reggel 7 körül vittem ki először. Viszont megszokás kérdése is szerintem. Hétvégén szeretek tovább aludni 9-10ig, a kutya is alszik addig simán. Viszont ha anyukámék vannak vele, őket kelti reggel 6-kor, mert megszokta, hogy anya mindig kimegy vele ilyen korán. Engem sose ébreszt, pedig én is mindig kiengedtem/kivittem ha jelzett. Hétköznap is én ébresztem őt reggel 7-kor hogy megyünk sétálni, aludna tovább is, ha nem kelteném.
2017. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normális, örülj, hogy felkelt, ez szuper.

Az én kutyám még 6 évesen is ezt csinálja, ha este kiszeretne menni pisilni. Fogja, odaül a fejemhez és ilyen morgás szerű hangot ad ki (nem kifejezetten morgás, inkább ilyen "hé itt vagyok, kelj már fel" akármi, de a morgásra hasonlít a legjobban) , ha ez nem válik be, akkor elkezdi lehúzni rólam a takarót. Szerintem hálásak lehetünk, hogy nem csak odapisilnek a padlóra, hanem kikérezkednek.

2017. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!