Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól lehetek...

Hány éves kortól lehetek menhelynél önkéntes?

Figyelt kérdés
Nyáron, vagy jövőre szeretnék önkéntes munkát vállalni egy menhelynél, mert nagyon szeretem az állatokat és amúgy is unatkoznék nyáron. Mindjárt betöltöm a 13-at, szerintetek lehetek önkéntes? Bunkó válaszoktól kíméljetek.

2017. febr. 7. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal szülői felügyelet nélkül 16 éves kortól.

De menj ki a menhelyre, ahova járni szeretnél, és kérdezd meg, nem mindenhol egyformán kezelik ezt.

2017. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok :) De aztán rájöttem hogy tanulok,kung-fu-zok és lovaglok szóval sajnos nem tudnék nagyon időt szakítani. Ha tudsz várni 3-4 évet akkor mikor gimibe mész Tudtommal kötelező 50 órát ingyen ledolgozni. Arra viszont jó lenne a menhelyen önkénteskedés.
2017. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 12 éves koromtól önkénteskedtem, de szerintem ez menhelyenként változik. Nálunk úgy volt, hogy 18 év alatt szülőnek alá kell írni egy papírt, hogy megengedi a gyereknek és egy esetleges balesetnél nem a menhelyet terheli a felelősség. Emellett egyedül sétálni kutyával csak 14 éves kor felett lehetett menni (magyarul legalább egy, 14 év feletti kísérő kellett, ha sétáltatni szerettél volna a menhely területén kívül), de a menhelyen belül adtak ki kutyákat annak is, aki nem töltötte még be a 14. életévét. Ezen felül, mindenki csak olyan kutyát vihetett sétálni, ami a térdmagassága alatt volt. Persze ezek a szabályok enyhültek miután sokat jártunk oda és látták, hogy komolyak vagyunk (barátnőmmel voltam, ezért beszélek többes számban) és 13 évesen már kimehettünk kísérő nélkül és kicsit nagyobb kutyákat is vihettünk.

Ezt egyébként érdemes lenne attól a menhelytől megkérdezni, ahová menni szeretnél. Mindenképp ajánlom, hogy próbáld meg, mert szuper elfoglaltság a nyárra, ha suliszezonban nincs is rá időd. Szerintem egyébként simán lehetsz, mindenkinek nagyon szoktak örülni :) !

2017. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen szülői engedéllyel mennék, bár egyedül. Igazából csak nincsen semmi hobbim és szeretném valani hasznossal eltölteni az időm. Van saját kutyám is szóval azért ,,értek'' is hozzá.
2017. febr. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!