Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell kutyát sétáltatni?

Hogy kell kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
Még sosem volt kutyám, bár most sem lesz csak a menhelyre fogok önkénteskedni, sétáltatni. Még sosem sétáltattam kutyát és nem tudom hogyan kell. Mi van ha a kutya húz, harapja a pórázt, nem jön utánam!

2015. júl. 14. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A gondozók meg a többi önkéntes majd segít, nyugi :)
2015. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
oké köszi, de azért izgulok! És hogyan működik a menhelyen ez? Először a menhely területén kell ismerkednem a kutyával?
2015. júl. 14. 17:27
 3/16 A kérdező kommentje:
milyen ruhát vigyek? a kutyusok tényleg ugrálni fognak? én választom ki hogy melyiket vigyem? jah és olyat lehet, hogy nem sétáltatóm csak simogatom, etetem? amúgy a győri menhelyről van szó ;) válaszoljon olyan is aki már volt ott! köszi előre is!
2015. júl. 14. 17:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem első sorban kevésbé problémás kisebb testű kutyákat kapsz,aztán ha már lesz rutinod akkor egyre nagyobbakat,kicsit problémásabbakat.


De az ott dolgozok majd segítenek úgy is.


Nem fognak egy pórázt sosem látott 50 kg-os kutyát a kezedbe adni,hogy na nesze vidd el egy körre :D :D

2015. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát rosszabb farmer,melegítő,meg rosszabb póló igen a kutyák ugrálhatnak,nem csak koszos,de szőrős és nyálas is lehetsz.Szóval olyan ruhát fogjál be amit máskor utcára,suliba vagy egyéb helyre már nem fogsz felvenni.
2015. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugrálni fognak, húzni fognak, de eleinte nyilván egyszerűbbeket fogsz kapni. És készülj fel rá, hogy meg fognak kérni, hogy ne etesd őket (ha nem teszik, akkor is kérdezd meg, hogy szabad-e, nehogy baj lgeyen belőle), és hogy vidd el minél nagyobb sétára, arra van elsősorban szükségük, nem tutujgatásra meg kajára.
2015. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A győri menhelyről tudtok infokat mondani? mármint konkrét dolgokat, vagy ajánlhatnátok kutyákat akiket először vigyek! Bármit amit tudni kell, és az igaz hogy a kiserdőbe a Krúdy és az Arany iskola mellé szokták vinni?
2015. júl. 14. 18:04
 8/16 anonim ***** válasza:

Mikor mész? Lehet, hogy most pont nem lehet ott sem sétáltatni, megint kánikula lesz. Ha lehet is, csak röviden, ha neked meleged van, a kutyának kétszer annyira.


De egyébként: játszós ruha, hosszú nadrág, lelkesedés. Kövesd az önkéntesek tanácsait, nem ciki kérdezni, nem ciki szólni, hogy nem sétáltattál még kutyát. Egyedül ne is menj el szerintem ismeretlen kutyával ismeretlen terepre, ha nem baráttal/barátokkal mész, csapódj hozzá másik emberhez.


Ha nem vagy nagykorú, kellhet szülői engedély vagy ilyesmi, nem ismerem a győri menhelyet, így nem tudom, náluk hogy megy.

2015. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hogy nem mehetek én egyedül sétáltatni pedig nagyon szeretnék felőtt nélkül menni. :( 1-2 hét múlva mennék, valószinűleg délelött nem a nagy melegben! A győrimenhelyről vaaki?
2015. júl. 14. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha szólsz, hogy kezdő vagy, olyan kutyát fognak adni sétálni, amelyik normálisan sétál pórázon, hozzá van szokva. Nem kell aggódni, a gondozók mindenben segítenek, aztán hamar belejössz.
2015. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!