Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

A párom jelenleg edzőtáborban van, holnap érkezik haza. A szeretett kutyáját aki már 14 éve mellette volt mindegy egyes nap. Ma reggel sajnos elkellet altatni.

Tegnap mikor hazaértem a munkából, nem jött elém az ajtóba. Már tudtam, hogy valami baja van. A helyén feküdt. Kicsit nehezen vette a levegőt. Azonnal orvoshoz vittem. Ott csináltak különböző vizsgálatokat. Egész éjszaka infúziókat kapott. Mondta az orvos, hogy menjek haza reggel menjek vissza a kórházba és beszélünk. Reggel mikor mentem, akkor már sokkal gyengébb volt a kutyus mint előtte nap. Az orvos mondta, hogy már nem lehet segíteni rajta. Javasolta, hogy altassuk el, mert ha haza viszem akkor csak megfulladna, mivel nem tud elég oxigént beszíni. És így csak szenvedne. Végül elaltatta a kiskutyát. Nagyon megviselt engem is, de a páromat is megfogja. Ezért nem tudom, hogy most telefonon mondjam el neki, vagy várjak addig míg haza jön?


2017. febr. 7. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék, ameddig hazajön, legalább az utolsó napját ne rontsd el ezzel a hírrel, meg valószínűleg ki fog készülni, azért ez jobb ha otthon történik. Részvétem a kutyus miatt. :(
2017. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő vezet semmiképp ne mondd el a telefonba. Amúgy én várnék. Ha szerette nyilván meg fogja siratni, ami miatt mások megszólhatják amivel még mélyebbre taszíthatja így jobb zserintem ezt otthon intézni.
2017. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg hazaér. :'( Részvétem!
2017. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy jobb lenne megvárni. Csak esténként mikor beszélünk, megkérdezi hogy én hogy vagyok, és a kutya mit csinál.

És arra mit mondjak neki? Alszik.. :(

2017. febr. 7. 13:56
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Mondd neki, hogy orvoshoz kellett vinni, mert nem volt jól és ott van. Ezzel féligmeddig felkészül mire hazaér.
2017. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Én nem halgatnám el előle. Én sem örülnék neki, ha nem tájékoztatnának ilyen fontos történtekről. Ezek sajnos olyan dolgok, hogy tök mindegy hol vagy mit csinálsz, akkor is fájni fog :-(.
2017. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Én tudni akarnám. Azonnal. Abban a pillanatban, ahogy rosszul van a kutya tudni akarnám. Sőt! Ő is tudott volna telefonon beszélni az orvossal, és neki, csak neki lett volna joga dönteni. Őszintén elképzelni sem tudom, hogy mikor tudnám a PÁROMNAK megbocsátani, hogy elaltatta az ÉN kutyámat, és még csak nem is szólt róla. Ne várd meg a holnapot.
2017. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Amit én nem értek, hogy miért nem mondtad el neki azonnal, hogy orvoshoz kellett vinned?

Tudatalatt, hidd el tudja már, biztosan közel álltak egymáshoz.

2017. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Lehet bennem van a hiba, de én azonnal szóltam volna a páromnak,amikor láttam,hogy nem jól van a kutya.

És folyamatosan írtam volna neki,hogy mi van a dokinál, mik a fejlemények.

Elég fura,hogy ezt az egészet eltitkoltad előle és nélküle hoztad meg a döntést,hogy elaltassák.

Én biztos rohadt mérges lennék rád.Egy kapcsolatban a legfontosabb a kommunkáció..és az őszinteség..

Szóval nekem az egész szituáció annyira abszurd, nem tudom mit tegyél.. Mostmár gondolom megvárod amíg haza jön.De tuti ki fog akadni,hogy elhallgattad előle napokig...

2017. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az eddigiek között foglalnék állást: Ha bármit kérdez a kutyával kapcsolatban, nem hazudnék, elmondanám, mert különben nagyon szarul fog kijönni a dolog, de ha nem kerül szóba, akkor megvárnám vele, amíg holnap hazaér.
2017. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!