Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

A párom jelenleg edzőtáborban van, holnap érkezik haza. A szeretett kutyáját aki már 14 éve mellette volt mindegy egyes nap. Ma reggel sajnos elkellet altatni.

Tegnap mikor hazaértem a munkából, nem jött elém az ajtóba. Már tudtam, hogy valami baja van. A helyén feküdt. Kicsit nehezen vette a levegőt. Azonnal orvoshoz vittem. Ott csináltak különböző vizsgálatokat. Egész éjszaka infúziókat kapott. Mondta az orvos, hogy menjek haza reggel menjek vissza a kórházba és beszélünk. Reggel mikor mentem, akkor már sokkal gyengébb volt a kutyus mint előtte nap. Az orvos mondta, hogy már nem lehet segíteni rajta. Javasolta, hogy altassuk el, mert ha haza viszem akkor csak megfulladna, mivel nem tud elég oxigént beszíni. És így csak szenvedne. Végül elaltatta a kiskutyát. Nagyon megviselt engem is, de a páromat is megfogja. Ezért nem tudom, hogy most telefonon mondjam el neki, vagy várjak addig míg haza jön?


2017. febr. 7. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Igazából az állatorvos javasolta az altatást, hogy megfullad, ha nem lesz elaltatva! Szerencsétlen kérdező nem tudott a párjára várni, ha kivárja, hogy a párja hazaér és dönt, a kutya kínok közt fulladt volna meg! Azéet ha mérgesek lennétek rá, ha nem, szerintem a kutyával szemben kínzás lett volna kivárni, míg megfullad. Egyedül maradt a kérdező a kutyájukkal, egyedül kényszerült HIRTELEN dönteni, s érthető, hogy megrémült! De legalább tanácsot kért. Ez is becsülendő. Neki is nagyon nehéz, értsétek meg!
2017. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

11# Nem arról van szó, nyilván ha az altatáson kívül nem volt más választás,akkor érthető, nem ebből a szempontból volt szemétség amit a kérdező csinált.

Hanem ez az egész dolog,hogy nem is szólt a párjának,hogy beteg a kutya és orvoshoz kellett vinni.

Miféle kapcsolat ez?

2017. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én kérdeztem az állatorvost, hogy esetleg nem lehet-e valahogy életben tartani addig amíg holnap estére hazaér a párom. Azt mondta, hogy sajnos nem, mert nagyon szenved a kutya.

A párommal meg majd csak este tudok beszélni, mivel nincs nála telefon. Reggel elmennek edzeni és estére érnek vissza a szállásra.

2017. febr. 7. 15:53
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen kapcsolat. Azt kéne felfogni, hogy itt két nézőpont ütközik és mindkettő mellett szólnak érvek, van, aki az egyik felé hajlik és van, aki a másik felé. Az egyik szerint azonbal el kell mondani mindent, hisz ő is èrintett, a másik szerint minek legyen a szerencsétlen tiszta ideg két napig, ha nem tud hazajönni.
2017. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal el kellett volna mondanod amikor este elvitted a dokihoz! Milyen jogon döntesz a beleegyezése nélkül?
2017. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Én tudni akarnám. Mikor meghalt a kutyusom én munkában voltam. A férjem azonnal hívott telefonon. Nyilván ő is zokogott. Én nem örültem volna ha vár estig.
2017. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Én is azonnal tudni akarnám. Nem érdekelne, hol vagyok, mit csinálok, mennék azonnal, ha tudnék!
2017. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szomorú volt nagyon, hogy nem lehetett ott mellette, de azt mondta hogy a lehető legjobb döntést hoztam meg.

Azt mondta, ha hamarabb tudott volna róla, akkor sem tudott volna mit csinálni, mert nem tudott volna hamarabb haza jönni.

2017. febr. 9. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!