Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdi halála után hova lehet...

Gazdi halála után hova lehet vinni a kutyákat?

Figyelt kérdés

4 kutyáról van szó. 3 befogadott,(2 nagytestű,1közepes) 3,6,7 éves keverék és egy fél éves törzskönyvezett Akita.

Külföldről utaztunk haza a temetést intézni és kedden utazunk vissza, tehát sűrgős lenne. Hírdetem az interneten,de mindenki csak kölyköket keres. Menhely? Van esély új gazdára?

Az akitát befogadjuk.



2017. febr. 8. 17:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%

Ezek szerint szocializálatlanok?

Úgy még aztán nehezebb, így tényleg nem nagyon fogják befogadni őket.

Honnan lettek befogadva? LEgrosszabb esetben oda is vissza lehet vinni. Gyepmester és gyepmester is van különbség, csak a legvégső esetben altatnak a jobb helyeken.


Nincs jobb ötletem, agresszívan, cuki képpel-szöveggel promózni kell őket. Akkor hátha.

2017. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan le lehet pontozni az előző válaszomat is, álomvilágban élő okoskodók!

Tényekről beszélek, gyakorlati tapasztalatról!

2017. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
Azért ez milyen már, hogy a törzskönyves akita (!) elfér a 3 gyerek mellett, de a keverékeket dugjuk be menhelyre...
2017. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan lettek befogadva :/

A tanyát áruljuk, itt nem maradhatnak egyedül,ilyen esetben mi a helyzet?Hagyjam itt Őket? Hiszen arra lettek nevelve, hogy támadják az idegeneket,itt hagyom elszoknek aztán meg engem vesznek elő?

Láncon van a két nagy, a kajàt úgy dobjuk oda nekik, a párom sem mer oda menni. Az önkormányzat nem tud ebben segíteni?

2017. febr. 8. 18:23
 15/27 anonim ***** válasza:
Helyileg merre vannak? A facebookos posztot oszd meg itt is. Elég sokan olvasnak gyk-t, több emberhez eljut és ők is megtudják osztani.
2017. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Az Akita kicsi és nem agresszív, a többihez oda sem tudunk menni annyira támadnak, hogy hinném gyerekekhez őket, mikor a férjem sem mer oda menni hozzá?
2017. febr. 8. 18:25
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Az önkormányzat alá tartoznak a gyepik, úgy tudnak segíteni.
2017. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

Említetted, hogy az Akita törzskönyves. A tenyésztő valószínűleg őt visszaveszi, sőt általában adásvételi szerződésben van elővásárlási jog is megkötve.

Ha nincs meg a szerződés akkor érdemes lenne az oltási könyvében megnézni, ott írja, hogy ki volt a tenyésztő.

2017. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Egyet értek az előzővel. Keressétek fel a tenyésztőt (nem értem miért lett lepontozva). Esetleg az akitát nem tudjátok magatokhoz venni? ő még fiatal és nem is vad (sőt, még formálható korban van)
2017. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Azért lett lepontozva, mert az utolsó mondatában írja a kérdező, hogy a fél éves akitát befogadják. A szocializálatlan tanyaőrző szerencsétleneknek nem talál gazdát. Hát értsétek már meg mit olvastok!
2017. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!