Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy jó kutya kennel?

Milyen egy jó kutya kennel?

Figyelt kérdés
Énn úgy gondoltam, hogy jó az neki ha van egy nagyobb kertrész neki lekerítve, van benne egy jól szigetelt kutyaól és egy részen (ahol van a kutyaól meg a kapuja a kennelnek) ott le van betonozva. Ez jó lenne neki? Még neki se láttam, csak így képzeltem el. Árnyék délelőtt viszonylag kicsi, de délután már több van. Jó ez?

2017. febr. 8. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Esetleg még vmi árnyékot adó dolog lehetne ott.
2017. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én panelben lakom deleírom hogy a nagyszüleim anno hogy csinálták. Kb. 5 m2 a Kennel,lebetonozva, kb. 3-3,5 m2 árnyékolva. A ház speckó hőszigetelt,télen szalmával bélelt volt. Az ő esetükben mindegy volt hogy le van-e betonozva mert a kutya reggel 7-től este 8-9-ig nem volt bezárva.
2017. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is úgy van megycsinálva mint ahogy leírtad:) Egy viszonylag nagy rész le van kerítve a kertből, nekünk tolókapuval van megoldva, mert a bejáratiajtónál vannak, így be lehet zárni őket egy még mindig 10-15 nm-es részre ( erre nagyon ritkán van szükség). A kutyahűzaknál le van betonozva, és a kiskapu és a bejárati ajtó között térkő van. A kennelük hátsó része föld (tavasszal lett befüvesítve, de az már meg is bukott.
2017. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!