Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az új "a...

Mi a véleményetek az új "a Kutya" újságról?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A cikkek jók, amit a képeken látók siralmas (nem a minőség a tartalom...), hiányoznak a régi tenyésztős hirdetések, képes pályázatok, őszinteség.

Több lett a magamutogatás mint a profizmus. Mondjuk ez az egész MEOESZ rendszerre igaz...

2017. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezzel teljesen egyetértek. Most már egyedül vannak a piacon és nem képesek összehozni egy tényleg tartalmas újságot.


Nekem konkrétan most az újság kinézetével vannak problémáim, ezzel a kicsinyített kiadással. Oldalszámra és árra ugyanannyi, de fele méretben. Ez mekkora kicse..és már.

2017. febr. 8. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a másik magazint jobban szerettem.
2017. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amíg volt, addig én is. A Nemzetközi kutyamagazint, meg a Kutyaszövetséget is. Most, hogy egyedül maradtak a piacon, írhatnának akármiről, havonta könyv vastagságú újságot ki lehetne adni. De nem. Egy ilyen kis valamivel kell beérni. Lassan a nők lapja vastagabb ennél (aztán lehet hogy már vastagabb nem tudom).
2017. febr. 8. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon szerettem, mostanában szerintem kicsit "laposabbb" lett sajnos:(
2017. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!