Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamentes lakóhelyet keresek...

Kutyamentes lakóhelyet keresek, van tippetek?

Figyelt kérdés
Olyan helyen lakik valaki, ahol kifejezetten kevés a kutya a környéken?
2017. febr. 12. 03:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

A csendes falu szélén lévő szomszédmentes szülői házunk az ilyen. Bár bent a faluban hallani kutyaugatást néha. Valamint lehet látni a faluban kb. 2 életunt zombit is akit kutya vonszol pórázon, de lehet hogy az vezeti a kutyáját, nem tudom.

A fejlettnek tartott nyugat-magyarországi iparváros lakótelepét nem javaslom. Van itt egy lakásom és olyanok történnek hogy a panelház előtti virágos részre üríttetik az élőhalottak a kutyáikat, a lakók meg belelépnek mikor a kerékpárjukat letámasztják és behordják a lépcsőházba és hát a lakásukba is. A napokban küldtem fényképet minderről a közös képviselőnek hogy tegyen valamit különben falura vagy trópusi szigetre kell költöznöm. Kár hogy a fényképek már nincsenek meg, felraktam volna ide is azt amin látszik hogy mennyire igyekeznek élhető országot csinálni egyesek és szerintük ezt úgy kell hogy több kutyát tartanak az egykori modern és élhető lakótelep lakásaiban. És ha valaki szóvá teszi nekik például azt hogy a kukatároló és más közös helyiségek kilincsét ne úgy fogja meg hogy előtte papírzsepivel kitörölte a kutyája hátsó felét, majd láttuk amint ugyanazzal a zsebkendővel megtörölte az ujjait is, akkor természetesen neki áll feljebb és még garázdasággal is fenyegetőzik.

Kutya- és zombimentes helyet lehet hogy már csak a trópusi paradicsomokban találsz:

[link]

Nem könnyű oda költözni de garantáltan megéri. A gazdagok is ilyen helyeket szoktak keresni, nem a városi kutyamániások társaságát.

Esetleg csendes falvak szélén lévő házak, tanyák, erdei tanyák is szóba jöhetnek, de ha Magyarországon van akkor számíthatsz kutyás zombira ott is aki ott sétáltatja. A politikus negyedeket sem mondanám biztosan kutyamentesnek, mivel gyakran ők maguk követik a hazai proletariátus hobbiját:

[link]

2017. febr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Veszel egy tanyát valahol a semmi közepén és nem veszel kutyát, senki nincs a környéken, se kutya, se ember, se más.
2017. febr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem értem, hogy neked ebben mi lenne a jó, de elárulom, hogy a kutyádnak semmi.
2017. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Honnan veszed, hogy van kutyája?
2017. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is a tanyát javalom, vagy egy lakatlan szigetet.
2017. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Felenk sincs sok kutya. Egy belvarosi kis utcaban elek,ahol a tarsashazakban nagyjabol atlagos szinvonalon elo csaladok laknak. A lakasok 55 negyzetmeter korul mozognak,igy nem is lenne hely,csak egy kisebb testu kutyanak. Ahogy hallom,sok szomszed inkabb macskat tart,koztuk en is. (Kutyak helyett itt egy kobor macskakbol allo kolonia el,sokan vesznek magukhoz ezekbol a cicakbol,hogy megmentsek oket)
2017. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Építs egy házikót fára, ha szereted a rovarokat. Tök mindegy hova mész vmilyen állat mindig lesz a környezetedben. Lol.
2017. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én eddig bárhol laktam voltak kutyák.

Falun. Nyilván. Nekünk is mindig volt 2. Anyukameknak most is kettő van. Én egy külterületi kertes övezetben lakom van két benti kutyám. Mind a két szomszédnak van kutyája. Az egyik inkább medve. A másik kis apró keverék. Kb az utcában 80% tart kutyát. Ahol nincs ott nem laknak kint csak nyári lak. De lehet nyáron ők is hoznak.


Amikor panelban laktam egész kis kutya közösség volt. Bar mi felszedtuk a szart...


Pesten a 18. Kerületi sorhazas övezetben nekünk nem volt kutyánk de minden közvetlen szomszédnak volt. És regebben apámnak is.


Apámnak pest peremkeruleten jelenleg macskája van mert a barátnője lánya talált egyet és így lett. De feléjük is sok a kutya.


A tanya azért jó mert nagy. De a szomszéd tanyán tuti lesz egy border vagy hasonló kutya.


Sajnálom neked föld alatti ovohelyre kell költözni.

2017. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát én ilyet még komolyan nem éltem. Elvárják a kutyásoktól, hogy alkalmazkodjanak (amit a NORMÁLISABB réteg meg is tesz), de akkor nem az lenne az elvárható, hogy a nem kutyások is alkalmazkodnak egy kicsit? Vagy mindent csak a kutyásoknak kell csinálniuk, mindenért a kutyásokat kell meghurcolni? Igen, vannak akik nem szedik fel a kutyájuk végtermékét, de ettől még nem kell általánosítani, mert azért elég sokan feltakarítanak a kutyájuk után (köztük én is). Kedves első, téged a fejedre ejtettek kiskorodban vagy mi a fene bajod van? De köszi a véleményedet, hogy zombinak tartasz minden kutyást és itt háborogsz, hogy milyen dolog már az, hogy valaki az erdőbe meri vinni a kutyáját. Szerinted mindenhová csak te mehetsz? Mert ezt vettem ki az írásodból, ugyanis problémád az is, ha a városban sétáltat valaki kutyát, az is, ha valaki tanyán, azt meg egyenesen szentségtörésnek tekinted, ha valaki erdőbe, mezőre viszi a kutyáját sétálni. Na most akkor ez, hogy is van? Sajnálom, hogy így érzel, te sosem fogod megtapasztalni milyen amikor igazán szeret valaki (mert igazi, tiszta szeretetet csak a kutyák képesek adni és erre itt is vagy te, példának) . Egyébként akkor már a gyereküket se vigye ki senki a lakásból, mert engem meg zavar a sírásuk, meg a hisztijük amikor nem akarnak hazamenni, vagy mi? Azért könyörgöm, szidják itt a kutyásokat, és nesze, rögtön itt van az első válaszoló aki annyi alkalmazkodásra nem képes, hogy ne sértegesse a nyugodtan kutyát sétáltató embereket és legszívesebben mindenhonnan kitiltaná a kutyákat. Szégyen ez az egész magyar társadalom (tisztelet a kivételnek). És lehet, hogy neked azért tűnnek "zombinak" a kutyás emberek, mert kitudnak kapcsolódni? Egy nyugis séta egy kutyával a világ legjobb kikapcsolódása, amikor minden gond megszűnik létezni és csak te vagy, meg a kutya és a táj. Nem érzed magad feszélyezve és nem érdekel ki mit gondol rólad. Ha szerinted ez "zombiság", akkor igen, az vagyok és örülök neki. Én nem azt mondom, hogy mindenkinek szeretnie kell a kutyákat, de jó lenne, ha nem kezdene el sértegetni minden kutyást a nem kutyás ember. Én is megtisztelem azzal, a kutya nélküli embereket, hogy nem illetem őket gúnyos megjegyzésekkel az ízlésükkel kapcsolatban és elvárnám ezt a mi irányukba is. És akkor még az ember tartja magát civilizáltnak...
2017. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ma már az újépítésű lakóparkokban létezik olyan, ahova eleve nem engednek kutyát,sem macskát, semmilyen állatot.
2017. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!