Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatáskának a kutyától...

A kutyatáskának a kutyától vagy a gazditól kell függenie?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy kicsit hülye kérdés,de buszon /vonaton utazáshoz szeretnék neki egy táskát.A kutyus egy kan Bichon Bolognese és neki kék táska kellene?Mert láttam egy szép pöttyös,masnis táskát ami inkább az én ízlésemnek megfelelő,de nem akarok egy kis nyálas kutyusnak kinézőt nevelni belőle!Akkor a táskának inkább vagy a kutyushoz kell mennie?Köszi

2017. febr. 12. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának mind egy, nem érdekli.

Max annyi történhet, hogy automatikusan szukának nézik a kutyád. De ez is téged fog zavarni, nem a kutyusodat

2017. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
ilyen hülye kérdést....
2017. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyatáska kényelmes legyen a kutyának és könnyen tisztítható, ez minden, ami fontos. Remélem gyerek vagy még... a háziállat nem divatozni van.
2017. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha táskában van így is úgyis nyálasnak tunik
2017. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyatáska vásárlásnál elsődleges szerintem hogy neked és a kutyának is kényelmes legyen, a szín nem fontos.
2017. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én láb kutyámnak lila hámja van meg póráza. A hám azért lila mert az volt olyan szabasban meg méretben ami jó volt rá és nekem is tetszett meg a szőrén is mutat. Póráza meg mikor hirtelen venni kellett egyet az volt megfelelő méretben és árban. A macsós 2x annyiba került.


Lehet hogy néha lánynak nézik nézők a kutyát de hát pont nem érdekel. Meg kb öt sem. A kutyák nem szexistak. Az neki a lényeg hogy kényelmes a hámja.

2017. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan táskát keress ami neked is tetszik,és a kutyához is illik
2017. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!