Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valamilyen netes versenyrő...

Van valamilyen netes versenyről amire be lehet nevezni saját állatot?

Figyelt kérdés

Pl.tavaly ilyen volt a Fressnapfnak a Naptár sztárok versenye.(Hogy bekellett küldeni egy fotót a kis állatunkról és szavazni kellett rá és akiknek a legtöbb szavazatuk volt bejutottak a versenybe).Tavaly a nyuszimmal a döntőben csúsztunk le arról,hogy bekerüljön a 17'-es naptárba.Azóta van egy kutyuskám is.

Tudtok hasonló verseny(ek)ről?Szívesen benevezném őket!Köszi



2017. febr. 12. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

valamelyik nagy szalámigyártónak van a facebook oldalán, (olyan, mint a pick), valamelyik nap láttam, de nem jut eszembe.

Olyan fotó kell, amin kis kedvencünk az adott cég termékét nézi áhítattal, vagy eszi, ilyesmi. Nem ugrik be. Majd gondolkodom.

2017. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ilyen "Kinek van a legtöbb ismerőse?" versenyek :)
2017. febr. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hát bocsánat, de nem jártam erre az elmúlt napokban.

Facebookon a Herz szalámi oldalát (Herz) keresd, ott van egy játék, KunyZoo néven, fel kell töltened egy fotót, stb. Vannak nyeremények.

Igen, szavazatokat is kell gyűjteni, igaza van az előttem szólónak, amit a kérdező írt, az is hasonló, ha jól értem.

Erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy olvastam valahol.

2017. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kedves vagy,hogy elküldted! :)
2017. febr. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!