Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány napot várjak, hogy...

Hány napot várjak, hogy rendbejön-e magától?

Figyelt kérdés
Egy kicsit döcögve, nehézkesen jár, nem tudni miért. Szombat délután még rohangált, este már kelletlenül jött sétálni, vissza is fordultunk. Tegnap kímélve lett, de ma reggel is kissé belassult, a farka sincs úgy fent. Áttapogattam, de semmi reakció, eltörve biztos nincs, beleszorulva sincs semmi... meddig várnátok? Lehet komoly? Kilencéves, örökmozgó terrier-mix.
2017. febr. 13. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne várj a dokival. Hogy te áttapogattad, az semmit nem ér.
2017. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyet sem, mutasd meg dokinak.
2017. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Semennyit. Semmilyen egészségügyi problémával NEM VÁRUNK 1 napot SEM.
2017. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod miért akor várhatsz 2-3 napot, de ha nem akkor vidd.
2017. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj. Nekem volt közöm az állat csontkovácsoláshoz, de még így is elvittem a kutyát orvoshoz, mert közel sem biztos hogy csak egy rándulás, vagy apróbb probléma van a háttérben. Neked is ezt javaslom.
2017. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp se várj, mert lehet hogy nagyobb a baj mint hinnéd.

Az én kutyámnak porckorongsérve volt, és ugyanilyen tünetekkel kezdődött. Mi sem vittük el rögtön orvoshoz. És azóta is bánom. Mert vártunk vele még 1-2 napot, és a kutyám végül teljesen lebénult a 2 hátsó lábára. Csak akkor vittük már be. Megműtötték, de azóta sem tud már járni. Már lassan 1 éve béna. Valószínűleg már ilyen is marad örökre. Pedig fiatal kutya.

És ez mind azért, mert nem vittük be időbe, és a segítség már sajnos túl későn jött.


Úgyhogy ti ne várjatok! Az élete lehet a tét... :(

2017. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!