Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baj a lábával? Vigyem...

Mi baj a lábával? Vigyem állatorvoshoz, vagy rendbejön magától?

Figyelt kérdés
Yorki kutyám húzza a bal mellső lábát, de semmi látható sérülést nem látni rajtam viszont mintha 2 lábujja között mintha fehér pontocskák lennének és széjjelebb is tartja őket.Viszont érintésre nem vinnyog és nem rántja el a lábát.
2010. júl. 29. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hülye kérdés persze, hogy vidd orvoshoz...sajnos én az a fajta yorkie gazdi vagyok aki ha bármi kisebb bajt is észlel rohanok a dokihoz. De inkább, minthogy tényleg vmi komoly baj legyen belőlle.
2010. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

A legkisebb rendellenésseget látva AZONNAL menj orvoshoz, elég annyi, hogy szomorúan néz a kutya, lehet, hogy súlyos problémák miatt van.

És különben is , ha nem lennétek ti a yorkitokkal, meg bolonyézetekkel és a súlyos problémátokkal amit apa, vagy anya kifizet miből is élnénk mi állatorvosok?


Egy állatorvos

2010. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Allison ***** válasza:
Én elvinném a helyedben egy-két nap múlva ha nem javul. Az ujjai közé nézz be hátha van ott pl egy toklász.
2010. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vuk89 válasza:
a barátom kutyájának toklász ment a lábába.lerágta 1 éjszaka alatt félig lerágta a mancsán a tappancsot.reggel dokinál kezdett.widd el dokihoz az ebet hamar!
2010. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megoldódott a probléma:toklász volt a hunyó.
2010. aug. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!