Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spiccet szeretnék, de max. A...

Spiccet szeretnék, de max. A kölyökkori szurik áráért. Örökbe fogadjak? A fajtamentés az hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék venni nagyon okért kutyust.Csak örökbe fogadni pl.: gazditkeresek.hu-n.A fajtamentéses örökbefogadások hogy történnek?Fizetni kell?Egyébb tippeket is nagy köszönettel fogadok.Majd csak nyáron vennénk/fogadnánk örökbe de nem vagyok valami tájékozott ilyen téren.A válaszokat és tippeket előre is nagyon köszönöm.

2017. febr. 13. 16:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Nem szeretnék venni nagyon sokért*
2017. febr. 13. 16:59
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor inkabb ne vegyel. Milyen kazda szerinted aki anyiert arulja? Inkabb fohadj be. Nehogy beteg legyen, altalaban azokat aruljak enyiert aki beteg. :)
2017. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted egy kutya vételára a drága? Elárulom, nem. Ez lesz a legkisebb vele kapcsolatos költség, ha már ezen akarsz spórolni, hááát...

Arról nem beszélve, minél olcsóbb egy kutya, annál több gáz van/lesz vele.


Az örökbefogadás szép dolog, de ott is szokás fizetni.

2017. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Fajtamentésnél megvizsgálnak, és általában ivartalanítási költségek vállalásával adnak örökbe. Valamint annak, hogy egészséges kölyköt, vagy egyáltalán kölyköt tudj örökbe fogadni nagyon kicsi az esélye. A mentett kutyák nagy része borzalmas körülmények közül jött, számos betegségük lehet, sokszor állandó orvosi kezelést, gyógyszerezést igényelnek, ami nem olcsó, emellett ugye nekik való táplálék biztosítása, plusz az oltások...ha csak spórolni akarsz, akkor tenyésztőtél vegyél, egyszer áldozz rá 100-150 ezret, mert egy mentett kutyus sokkal többe is kerülhet. Persze én biztosan a mentettet választanám, bár nálam nem szempont a fajtája vagy a kora.


Az én mentett keverék kutyusom kezelési és kezdeti költségei is bőven meghaladták a 100 ezret.

2017. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fizetni kell valamennyit a fajtamentőknél, menhelyeken is, igen. Persze csak jelképes összeget.

Fajtatiszta, egészséges kutyát csak tenyésztőtől tudnál venni, annak meg ára van, és nem véletlenül.

Javaslom, nézz szét a menhelyeken, fajtamentőknél, biztosan találsz megfelelő kutyust.

2017. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát fajtatiszta spicceket tuti nem fogsz örökbefogadni.


Sejtem, hogy nincs több százezred egy ilyenfajta kutyára:


[link]

2017. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Szia

Mindenkeppen a mentesen gondolkozz szerintem! Ahany menhely annyi fele kutya, kolyok felnott oreg kicsi nagy szoros

Es ezek kozul nem mind beteg!!!

Ha orokbefogadsz, csak az oltasokat a csipet es az ivartalanitast kell kifizetned!

Megkerdezhetem.hogy hol laksz? ( helyileg) szivesen segitek neked menhelyet keresni a kozeledben

2017. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves vagy utolsó, de a kérdező szerintem kifejezetten TÖRPE SPITZ-et akar INGYEN. Nem szeretne keverék kutyusokat.
2017. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen sehol nem fogsz talalni!

Akkor marad a tenyeszto vagy pedig az orokbefogadas

2017. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Keresd a facebook-on:

Spitz Fajtamentés Kutyamenedék "ahol boldogabbak az ebek"

Nagyon aranyos kutyusoknak keresnek gazdit.

2017. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!