Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott valaki a kutyájával...

Szokott valaki a kutyájával rendszeresen buszozni?

Figyelt kérdés

Hogy viseli?

Kutya iskolába szeretnék járni a kutyámmal, de sajnos nincs lehetőségünk kocsival menni, és csak a buszozás jöhetne szóba(45 perc lenne a busz út).


2017. febr. 13. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 éves mentett keverék. Meglepett hogy milyen nyugodtan viselkedik. Teljesen jól. Leül vagy lefekszik és nyugiban elnézelődik a 15 perc alatt
2017. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezd hozzá szoktatni 1-2 rövidebb úttal mielött egy komolyabb, hosszabb útra mennétek. Arra is érdemes figyelni, hogy indulás elött elvégezze a dolgát, mert nem mindegyik buszsofőr tolerálná ha odapiszkítani a buszra.

Ha pedig nincs szájkosárhoz szoktatva azt is érdemes lenne elkezdeni mielöbb.

2017. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém eleinte behányt a buszon (amsztaff) 10 percet utazás alatt utána megszokta
2017. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind2 már az első alkalommal szépen viselkedett, a kisebb az ölembe utazik, a nagy a lábamnál és végigaludták az utat.

Annyi kellemetlenség viszont van, hogy a kicsi nem akar megmozdulni a szájkosárban, ezért a buszon kézbe kell vinnem az ülésig :)

De tényleg, sok szülő az ordító gyerekével példát vehetne rólunk...

2017. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első körben 1-2 megállót menjetek nézd meg hogy viseli, ha az első 10 percben nyugodt utána is az lesz valószínűleg. De érdemes akár minden nap vagy minden másnap beiktatni egy kis buszozást. Tudom pénz meg minden. De elsőnek 45 percet utaztatni a kutyasuli-ig eléggé necces.


Mondjuk ha volt már autóban akkor lényegében bírnia kell a buszt is.


Én Héven utaztam a kutyámmal többször. Ahol mi szállunk fel utána lévő megálló 4 perc onnan ha leszállunk gyalog haza tudok sétálni nem gáz,de a kövi megálló már egy másik város szóval onnan már nehezen :D

ÉN úgy voltam vele ha látom rajta,hogy ideges vagy vmi leszállok egy megállóba sétálunk kicsit majd a kövivel haza megyünk valahogy.

De 45 perces utat kibírta, aludt :)


Szájkosárhoz is érdemes hozzászoktatni,mert ha akkor adod rá elsőnek pluszban utazik,na az stresszként élheti meg.

2017. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyem jól az első alkalomtol kezdve.

Heti 1szer buszozunk legalább. Általába kocsi.

A lanyom ül bellül,én kicsit oldalassan a kutya meg az ülés közt.

2éves Pitbull.

2017. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!