Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám mit csináljak...

Eltűnt a kutyám mit csináljak hol keressem?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk hány órája még ma, átszökött a szomszédba az meg elengedte, kerestük már órát óta bolyongunk, de sehol sincs. Mit csináljunk? Mi van ha valaki elüti, vagy megölik? Egyszer már volt ilyen régebben, hazajött, de félek hogy valami baj lesz. Hirdessem neten? Chip van benne, és nyakörve is van, de úgy emlékszem az új nyakörvén nem volt elérhetőség és név.
2017. febr. 14. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hat aranyapam akkor bizz a jo szerencseben, hogy valaki felnyalabolja aztan elviszi egy alltorvoshoz, akkor felveszik veled a kapcsolatot.


A biletanak meg megis hol masutt van a helye, mint a kutya nyakaban?

2017. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdezősködj ahol csak tudsz, tedd ki a netre, plakátolj esetleg.

Ha pedig nem először fordul elő, akkor a kerítést meg kellene csinálni szökésbiztosra.

2017. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor lett újracsinálva, de mindig talál egy jó helyet, fiatal kan, menne mindig, pedig le van mozgatva, amúgy nincs bilétája kövezzetek meg, ha nem lenne chipje azért lennék lecs*szve. Köszi igyekszem. Szerintem még megyek keresni nem bírok itt ülni. Esetleg valami népszerű oldal ahol sokan látják a hirdetéseket? Fb-n esetleg egy oldal amin tényleg sokan vannak?
2017. febr. 14. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért hagytad elszökni? Miért engeded, hogy átmenjen a szomszédba? Miért nem lehet megfelelően nevelni, foglalkozni a kutyával? Miért jobb lustának és hanyagnak lenni, mint megoldani ezt a problémát? Hirdesd, kérdezd meg a gyepiket és menhelyeket és járd a környéket amíg meg nem lesz! Utána pedig keress neki normális gazdát, ha te nem vagy hajlandó megfelelően foglalkozni vele és hagyod, hogy szökdössön!
2017. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na pont a te válaszodra nem vártam. Nem kérek az ilyen álszent, kioktató bunkókból. Keresem mióta hazajöttem. Elmondtam hogy sokszor csináltuk hogy ne tudjon szökni, meg azt is hogy foglalkozva van vele. Mit nem ír még felfogni az a gyenge agyad? Órák óta járom a környéket most jöttem haza mert mikor kiírtam a kérdést utána megint elmentem. Így is elég ideges vagyok, kíváncsi lennék van e kutyád és hogy hogy neveled. Hagyjál engem békén ezzel, mindennek le vagyok hordva mert elszökött a kutya, mintha mással sosem történne ilyen. Ide is írok hogy segítséget kérjek erre ilyenek jönnek. Agyhalottak. Leírtam korábban hogy mi van erre még egy nekem áll. nem magyarázkodok többet.
2017. febr. 14. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem még sosem fordul elő, pedig 23 éve tartok kutyát, jelenleg 4 is van, ebből kettő ivaros kan, falun. Tudod, a varázsszó a nevelés. A kutya pont annyit tesz meg, amennyit te megengedsz neki. Persze, hogy szökik, ha hagyod! Ha nem foglalkozol ezzel a problémával, nem állítod le! Egy normálisan nevelt kutya viszont nem fog szökni. A megfelelő foglalkozás pedig azt takarja, hogy a kutyának megfelelő, nem neked. Annyi és olyan minőségű foglalkozás, ami mellett nem lesznek viselkedési problémák.Ebbe beletartozik a mozgatás, képzés, nevelés. De megértem, hogy valakinek nehéz ezt megérteni, hogy ő a felelős, és nem a kutya a hülye.
2017. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, nem mondok semmit, mert kitiltanak innen a fenébe olyat mondok. Nevelgessed a 4 kutyádat még 30 évig engem meg hagyjál békén. Így is van elég bajom.
2017. febr. 14. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Facebookon talált-elveszett kutyák nevű csoportokba tegyél fel róla képet.


És ide is! [link]

2017. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Reggel dokinál jelezd, h eltünt, írja be a chip adatlapjára
2017. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A jóindulatú embereknek köszönöm a válaszokat, de ma reggel megjött, már itthon volt nagyon boldog vagyok, többet nem hagyom hogy előforduljon, és bocsánat ha durva voltam csak nagyon ideges voltam.
2017. febr. 16. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!