Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava ára? Nevelése, táplálá...

Csivava ára? Nevelése, táplálása, kozmetikázása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csivit szeretnék vásárolni.

Érdekelne, hogy egy normális gondos tenyésztőtől vásárol, (törzskönyves) csivi mennyibe kerülhet.(hobbi célra)

Annak is örülnék ha tudnátok mondani megbízható kennel neveket.

Havi szinten mekkora összeggel lehet számolni egy egészséges csivi esetén.(kaja,kutyakozmetikus,vitaminok stb)

Milyen betegségekre hajlamos.

Ivartalanítás??( pártolom,főleg lány kutyik esetében)


Egyéb fontos tudni valók.


Nem fajtamentőktől szeretnék és főleg nem szaporítótelepről.



2017. febr. 15. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia a vételára olyan 200 körül de ha egészséges akkor elég kis költségén elketyeg. Mivel kb 5 szem tápot eszik per nap ☺ kozmetikazni nem kell. A hosszú szőrűt max fesulni illetve a karmát vágni de azt a doki is megcsinálja. Az első egy évben az oltások meg az ivartalanitas sokba kerül.
2017. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért hobbi célra már lehet venni 100-150 ezerért is jó csivit.

Például itt érdeklődhetsz: [link]


A havi költség az attól függ, én eleinte havi 20-30 ezret eltapsoltam a kutyára, de azért mert vettem neki mindenféle cuccot. Amikor már meglett mindene, akkor azért már olyan havi 4-5 ezerre csökkent a dolog és ebben benne van a kozmetikus is.


Ivartalanítás olyan 10 ezer körül szokott lenni, orvosa válogatja, de mivel kistestű, így nem kell hozzá sok altató.


A többit szerintem a tenyésztő úgyis elmondja :)

2017. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Név az ebadta.hu oldálán csivavát mi is onan vetünk mini csivavát.
2017. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!