Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba milyen kutyát javasoltok?

Lakásba milyen kutyát javasoltok?

Figyelt kérdés
ha lehet akkor kistestű legyen napi szinten lenne foglalkozva a kutyával a családba nincs gyerek

2017. febr. 16. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Plüss
2017. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Fa kutyát.Az nem zavarja a szomszédot.
2017. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Ez attól függ hogy nyugisabb vagy pörgősebb kutyát szeretnél.Ha nyugosabbat akkor tudom ajánlani az angol bulldogot, az uszkárt, máltai selyemkutyát, cavalier king charles spánielt, angol cocker spánielt, törpe snaucert....Ha viszont pörgös kutyit akarsz, akkor a foxit, yorkit, tacskót, westit, pincsert, francia bulldogot, csivavát, bichonokat, spiccet....most ennyi jutott eszembe, de persze minden egyénfüggő!:)
2017. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Igazából bármilyen kutyát lehet a házban tartani, csak úgy kell nevelni mindet, hogy ha felnő, akkor nem rágja szét a házban lévő dolgokat (cipő, szék, ruha, stb..). Nekem mondjuk staffordom van a lakásban meg egy pitbullom, (ők ilyen kinti bentiek 70%-ban házban vannak). De ha kistestűt akarsz nagyon, akkor yorki, spicc félék, palotapincsi, van pár bulldog is amelyikek kistestűek maradnak, bolognese. Van még pár, csak hosszú lenne leírni, de ha beírod google-ba, hogy kistestű kutyák, kiad rengeteget, ahol nézelődni is tudsz.
2017. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Máltai selyemkutya, shih-tzu, bolognese, havanese, ezek hosszúszőrű kutyák, nem hullik a bundájuk, csak nyírni kell. Én nem ajánlom például a foxit, mert nagyon hullik a szőre és egyszerűen lehetetlen mindenhonnét kiszedni.(tapasztalat)
2017. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!