Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot javasoltok...

Milyen állatot javasoltok lakásba?

Figyelt kérdés
Nagyobb lakásba lakunk és szeretnénk valamilyen háziállatot, főleg kutyába és macskába gondolkodunk, de azokból is olyan fajtákat keresünk amik tarthatóak lakásban. A papagáj és a nyuszi kizárva, ha valakimek van ötlete az szuper lenne. Előre is köszi a válaszokat! :)

2016. aug. 26. 03:30
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Marhát, lovat, disznót.
2016. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha végképp nem tudtok dönteni, olyannyira, hogy az ide látogatók szavazataira hagyatkoztok, javaslom a kutyát.

Közülük is a csendes fajtát, kevés törődést igénylőt.

Gondolok arra, hogy elérhető árú legyen, ezért gipszből, ne pedig bronzból készült legyen.

2016. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz egy jó szót szólni, inkább ne szólj semmit.
2016. aug. 26. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Cica :) Nem kell fajtatiszta, a sima házicica tök jól tartható lakásban.

Kutya is lehet természetesen, de azzal nagyságrendekkel többet kell törődni, napi 3-4 séta, tanítás, nevelés stb.

Tehát attól is függ, mihez van időtök, kedvetek, mit tudtok vállalni.

2016. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tengerimalac?

kisebb testű,rövid szőrű kutya, aki amúgy sem lenne kint tartható,ha kertesben laknátok sem. én inkább ilyesmit ajánlanék. tudom,sokan minden faját tartanak bent.de én inkább egy kisebb, kényesebb fajra szavaznék.

2016. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idő /pénz van erre?

Mennyit tudsz foglalkozni vele?

Mik az "elvárások"?

2016. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kim Bo Mao ***** válasza:
Mennyi idő/pénz/igény/törődést szánsz rá? Kutya és macska 15 évig is elél, ha nem többig normál körülmények között. Kutyát csak akkor, ha tényleg garantálni tudod, hogy napi MINIMUM 3x elviszed sétálni stb. A papagájt még megértem miért van kizárva (hangos?, reptetni kell?), de a nyúl? Az olyan mint a macska, csak nem fog random rád vadászni. Egyébként ha már állat akkor én is inkább macskát ajánlom, mert az jobban tűri az ember-nélküliséget és alomba sza*ik, így napi 3x sem kell sétáltatni. Ha ivartalaníttatva van akkor nagyon elmászkálni sem fog vágyni. Persze előfordulhat, hogy olyan lesz a macska, hogy magának való és egyáltalán nem lehet hozzáérni, és (látszólag) utálni fog.
2016. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A pénz nem akadály, a napi sétára is lenne idő, viszont nem szeretnek nagyon mű kutyát/macskát akik csak egy speciális tápot esznek meg és semmi mást...mint pl a yorki. Ezért érdekelne ha tudna valaki pontos fajtákat amik nem olyan kényesek. A nyuszi azért nem, mert volt nyuszink és ugyanolyan hangos volt mint a papagáj. Egy darabig faforgács volt alattuk, de azt naponta cserelni kellett mert különben nagyon büdös volt és mivel jó nagy ketrece volt így az kicsit fárasztónak bizonyult. Ezert lecseréltük pelletre, de azon meg ahogy rohangászott este...iszonyat hangos volt ezért mégegyszer nem szeretném.
2016. aug. 28. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!