Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier kutyát...

Staffordshire terrier kutyát milyen embernek ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a fajta. Már régóta szeretnék de mindig riogatnak vele. Akinek van, volt ilyen kutyusa leírná nekem a tapasztalatát.
2017. febr. 17. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nincs de egy ismerősömnek van. Nagyon aranyos kutyák, ne hidd el a riogatásokat. Nagyon hű kutyák, az életüket adnák a gazdájukért.


DE!

Mint biztosan tudod inkább tapasztalt gazdiknak való,kiegyensúlyozott,következetes nevelés szükséges.

2017. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gazdinak,aki komolyan kutyát szeretne,van tapasztalata,határozott.Akkor egy nagyon szeretetteljes kutyust kapsz cserébe.
2017. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az elsönek igaza van. Egyik ismerösömnek staffija van imádni való cuki kutya játékos nagyon de nagyon erös massziv kutya játszottunk és a játék hevébe akaratlanul fellökött rámugrott harapgált játékosan de igen csak tele lettem kis sebekkel😅 szóval ha nem vagy erös pl nem birod visszafogni pórázon én nem ajánlom mert úgy felránt hogy leshetsz😅
2017. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg a másodiknak is
2017. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sportos, határozott fellépésű embernek, aki szeret bolondozni, játszani is a kutyájával, de tud nagyon szigorú is lenni, ha kell.

Olyannak, aki szívesen jár vele kirándulni, kiskorától más kutyák közé, kutyaiskolába is akár.

Aki örömmel osztja meg a lakását, házát is vele, és nem kap agyvérzést a lakásban ill. autó kárpitján megjelenő milliónyi pici, de ragaszkodó szőrszáltól. :)

Üdv.: egy menhelyről származó staffi gazdája.

2017. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sztafim van gyerekek között nőt fel és egy kiskutyával(2éves) ha ezt a kutyát választod idöd kell szakitanod rá. Nagyon szeretnek futni nehezen fáradnak sokat esznek féltékeny tipusu kutyák pl: Simogattam a kiskutyát ezért meg akarta támadni a kicsit. Meg kell tanisd vele hogy ki parancsol hogy te vagy az ő gazdája és nem ő a tiéd. Ha sok órára othon hagyod szétszed a lakásban mindent mikor kisseb volt 6-7 honapos a mániája volt hogy az összes cipőket összerágja a butorokat is erre meg kell tanitani hogy nem szabad de NEM VERÉSSEL. Jó tulajdonságai gyerek szererő kutya megvédi akit szeret házba csak barátokat enged nagyon értelmes és inteligens kutya. Ha ezt a kutyát választod ajánlom hogy amig kölyők kutya vidd más kutyákhoz ismerkedni igy késöbb nem akarja meg támadni a kutyákat mikor sétálni viszed.
2017. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!