Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyam lesz@ar...

Mit tegyek ha a kutyam lesz@arja mit mondok?

Figyelt kérdés
A kutyam sz@r bele mit mondok neki. De szó szerint. Mondom, hogy gyere és fogja magat elszalad. Ha fesulném morog,kapkod a kezem utan stb Egy ivartalanitott kanrol van szo.

2017. febr. 18. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Attól tartok, ez már régen el lett cs*szve. Még amikor ment köztetek a rangsorvita, anélkül, hogy te ezt észrevetted volna, akkor kellett volna tisztázni az erőviszonyokat. Most már sokkal nehezebb lesz megértetni vele, hogy te vagy a falkavezér.
2017. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Victoria Stilwell:Kutyanevelés szeretettel

Olvasd el,alkalmazd.Légy határozott,de nyugodt.Sétáljatok sokat,vezess be szabályokat.Egyetlen kommentben nem lehet leírni mindent,amit a kutyanevelésről tudnod kell,ezért olvass utána.

2017. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valameik nap neztem a konyves boltba. :D Akkor megveszem. Remelem bevalik tenyleg.
2017. febr. 18. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Csányi Vilmos, A kutyák szőrös gyerekek c. könyve is nagyon sok hasznos tanáccsal szolgál.
2017. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnezem azt is. :)
2017. febr. 18. 20:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtalaltam a neten is. Most ott olvasom hétfőig. :) Aki tud nyugottan ajanlhat neg mas konyveket is.:)
2017. febr. 18. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Cesar Millan könyveit is átnézheted,de nekem az ő módszere nem tetszik,viszont azért mond hasznos dolgokat.

De persze te majd eldöntöd,szerinted melyik a legjobb.c:

2017. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15 perce kezdtem most egy dolgot. Nem hiszek a szememnek. Elmeselek egy sztorit, egyszer hazahoztunk egy három ev koruli kobor kan cicát. Egy kan kuzya melle. (Voltak meg mas allataink is de az mellekes) és elso talalkozas ota utanjak egymast pedig mar azota ivartalanitason estek at mindketten. Ma pedig fél méterre voltak egymastol. Ugy, hogy senki nem morgott. Amikor haza hoztuk azt a cicat meg rank is veszelyt jelentett. Most meg fel meterre altak ehymastol. Semi szidas semmi büntetes. Az volt a legnagyobb büntetes hogy kihoztam a szobabol es becsuktam az ajtót. A kutyan biztonsag miatt szajkosar es ham van. Köszönöm a segitseget. Nem tudom leirni mit erzek. :)
2017. febr. 19. 15:35
 9/9 anonim válasza:
Szerintem vidd el kutya iskolába, vagy azis lehet, hogy még túl fiatal.
2017. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!