Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája egész...

A szomszéd kutyája egész éjjel ugatott nem lehet aludni tőle. Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

egész éjjel nem alszik a család meg hajnalban megyünk dolgozni... az én kutyám is ugatott össze vissza ez miatt, azt is 5x ki be engedtem


a szomszéd ma reggel mondja, hogy hát nem az övé ugat... bár sztem az övé... és az egész környék összes kutyája ugat. biztos mást is zavar.

csak őket nem mert alkoholista nyugdíjas trógerek. be vannak rúgva aztán könnyen bírnak aludni.


mit lehet az ilyennel kezdeni?


2017. febr. 19. 11:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
az az 1-2 kutya miatt ugat az összes az egész környéken
2017. febr. 19. 11:06
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor azt az 1-2-nek a gazdáját kell megkeresni, és szólni neki. Ha nem megy,fel lehet jelenteni ha nem használ a szép szó. Csendháborítás
2017. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen a kertváros. Ugatnak a kutyák.
2017. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
És szerinted a kutya tehet erről, b+?A te fajtád szokta megmérgezni szerencsétlen állatokat, mert jajjj de hangosan ugatnak. Idióta.
2017. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
be vannak baszva, semmi nem érdekli őket
2017. febr. 19. 11:21
 6/18 A kérdező kommentje:
akkor ki tehet róla? én?
2017. febr. 19. 11:21
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom te sose szoktál füvet nyírni, veszekedni, vendégeket hívni, sem semmi olyasmit csinálni, ami kicsit is zavarná a környező embereket.

Vegyél egy füldugót vagy költözz el, ha annyi bajod van. Senkit sem érdekel a picsogásod.

2017. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

A kutyával semmit, csak a gazdával tudsz beszélni. Vagy szólsz a helyi jegyzőnek. Mást nagyon nem tudsz tenni.


Egyébként úgy bírom, hogy naponta járnak ide akik azt kérdezgetik milyen házőrző kutyát vegyenek, aztán ez van belőle... A legviccesebb amikor még megmagyarázza, hogy a falu apraja-nagyja azonnal ugrik, ha ugatnak a kutyák, mert biztos baj van... Na hát ennyit erről.

2017. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Aludtam már bécsi kertvárosban több napot. Ott úgy oldották meg a kutyaugatást hogy egy kutyát sem tartottak. Ez Magyarországon nem megvalósítható? Sokba kerülne megvalósítani?
2017. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

#9

Nem, mert egyeseknek nem jó a riasztó, neki kutya kell, hogy a tolvaj el ne vigye a rozsdás kaszáját, amivel ő dolgozik...

2017. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!