Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája egész...

A szomszéd kutyája egész éjjel ugatott nem lehet aludni tőle. Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

egész éjjel nem alszik a család meg hajnalban megyünk dolgozni... az én kutyám is ugatott össze vissza ez miatt, azt is 5x ki be engedtem


a szomszéd ma reggel mondja, hogy hát nem az övé ugat... bár sztem az övé... és az egész környék összes kutyája ugat. biztos mást is zavar.

csak őket nem mert alkoholista nyugdíjas trógerek. be vannak rúgva aztán könnyen bírnak aludni.


mit lehet az ilyennel kezdeni?


2017. febr. 19. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Minél nagyobb a szegénység, annál nagyobb az "egy főre eső kutyák száma". Ez akár egy közgazdasági fogalom is lehetne, persze viccből. Például a szlovák Komárno városának szélén láttam néhány hajléktalan putrit, aminek ablaküvege sem volt és a rossz tetőcserepet lavórral próbálta pótolni. De a szobából kb. 15 németjuhász kutya rontott ki, hisz a felbecsülhetetlen vagyont védeni is kell például a nyugati kerékpáros turisták ellen.
2017. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

képzeld sem füvet nem nyírok sem semmit, amivel zavarnák másokat. néha üvöltök egyet de az túlélhető

viszont az összehasonlíthatatlan azzal, ha nem tudok egyáltalán aludni egész éjjel.

2017. febr. 19. 12:36
 13/18 anonim ***** válasza:
11%

Így jártál.

Remélem beszereznek még egy-két kutyát, csak hogy érezd a törődést.

2017. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%

Nyílván nem azért nem nyírod a füvet mert zavarna másokat a fűnyíró hangja, hanem mert ennyire igénytelen vagy.

Annak, hogy éjszaka ugat biztos van valami oka. Leginkább, hogy nem foglalkozik vele senki, nincs lefárasztva csak egy kertidísznek tartják a kutyát. Ha nem tetszik akkor jelentsd a jegyzőnek.


Ahogy a 4es is írta pont az ilyenek mint te mérgezik a kutyákat, mert képtelen az önsajnáltatáson kívül másra is használni a száját. Arról nem beszélve, hogy a te kutyád ugyan úgy ugat. Akkor te is hibás vagy, hiába csak azért ugat mert a másik is. Elárulom neked egy jól nevelt, kellően lefárasztott kutya éjszaka alszik, nem pedig ugat.

2017. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

Bárhol vagy Magyarországon családi házas övezetben, ott ugatnak a kutyák. A legtöbb ember ezt meg sem hallja, mert hozzászokott. Ez van, ha nem bírod költözz lakotelepre.

Nyugaton azert nem ugatnak mert ott nem a kertben tartják a kutyát hanem a lakásban.

2017. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ennyi betyüőpösödött degeneráltan fanatikus embert sem sűrűn találni.
2017. febr. 19. 14:24
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Amíg a te kutyád is ugat éjszaka, kár tenned bármit is. Addig téged is elő lehet venni, hogy zavarod a szomszédokat. Majd ha a tiéd már nem ugat, nem zavar senkit, jöhet a többi szomszéd. Egyébként első körben velük, majd utána a jegyzővel beszélhetsz erről. Te nem tudsz tenni semmit.
2017. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

jólvan te hatalmas szendvics, tanulj meg előbb szöveget értelmezni.

az én kutyámmal semmi baj nincsen, ahogy az utcákban levőkkel sem, azok normálisan viselkednek, 1-2 nem.


de a probléma már megoldódott, tegnap este az ablakon kiszóltam (úgy hogy az egész utca hallja) hogy nem hallgattassa el a dögöket stb.

3x elismételtem

mára megoldódott a probléma

2017. febr. 20. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!