Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van 1 amstaffom aki kb...

Nekem van 1 amstaffom aki kb 2 hónapos és 3 kg, tartása első lábbainál kibuknak az első porcok mintha eltört volna a lába?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 hónaposan 3 kg???
2017. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Szia amsztaffot tenyésztek nem normális hogy csak 3 kg a 2 honapos kutyád. Szerintem a lába is tul sovány ezért látszanak ki a porcok de ha tudsz képet küldeni tudok segiteni. Egyébként még az anya szoptatnia kellene. Ki volt az a hülye aki ilyen hamar eladta 3 honaposan kellet volna elhozni még egy honapig szopnia kellene szerintem vidd vissza és hozd el egy honap mulva ha meg az anyjával van akkor vagy nincs teje vagy nem add neki. Mit eszik a kutyád? Még csak tejet ihat!!!
2017. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos mit mondott?
2017. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el, amit az első hozzászóló linkelt, majd vidd orvoshoz a kutyádat.
2017. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 13:39

És te tenyésztesz?

3 hónaposan mehet csak gazdához a kölyök?

2 hónaposan csak tejet ihat?

Az anyakutyák eleve már 6 hetes kor körül elkezdik leválasztani a kicsiket. 6 hetesen már rendes ételt esznek és, ha az anya olyan, hogy szívesen szoptat, akkor a szopás csak egy plusz a kicsiknek.

2017. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 ne beszélj hülyeséget csak azért hogy mondj valamit. A kölyök kutyáknak legaláb 10 hétig az anyukkal kell legyenek. Mondjuk nem tudom.magyarországon ez hogy müködik itt külföldön 3 honapig nem lehet eladni a kölyköknek 3 honapig az anya tejet kell inni mert késöbb nem.ugy fognak fejlödni kis termetüek lesznek.
2017. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De mivel hogx az anya nem mindig szoptat mert nő a foguk ezért a normalis tej is jó. Ha egy kevés kis kölyök kutya konzervet adunk nekik az is megfelel de nem olyan jó a szervezetükre!
2017. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 21:49

Hol laksz te?

Nálunk nem így van, ahogy nálatok. Szerencsére.

2017. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon el lehet adni 2 honaposan a kutyát? Ezt nem tudtam azt hittem ott is igy müködik sőt a fülüket se lehet levágni börtön büntetés jár érte állatkinzásért! Én ugy gondolom a kutyának az anya melett a helye 2 honaposan még tul kicsi. Volt olyan anya kutya amelyik szpptata 2 honapig volt olyan is amelyik csak 2 hétig
2017. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!