Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti lenéznétek egy májzli gazdit?

Ti lenéznétek egy májzli gazdit?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mindenki ismeri e ezt a magyar "fajtát", ami a hamvas mudi génhibás változata(a magyar kopaszkutya). Arra lennék kiváncsi, hogy ti megbámulnátok, vagy lenéznétek egy májzlit sétáltató embert?

Azért vagyok rá kiváncsi, mert van egy fél éves májzli féle kutyám és az emberek, mikor sétáltatom úgy néznek a kutyára, mintha egy szerencsétlen árva lenne, rám pedig mint egy állatkínzóra. Azért gondolom, hogy ez a kutyám külseje miatt van, mert más okot nem látok. Szépen sétál pórázon(ő sem rángat és én sem őt, csak nyugisan megyünk).



2017. febr. 21. 18:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%

Az volt a kérdés, hogy miért nézik meg?


1.) Mindenki meg fogja nézni, ezen ne is csudálkozz az okos fejeddel. Hogy miért? Döntsd el te.

2.) LENÉZNI senki se fogja, ez megint csak a te találmányod kérdezőcske.

2017. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod és hogy ilyen tiszteletteljes vagy másokkal, akarom mondani idegenekkel.
2017. febr. 21. 19:22
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem néznélek le, viszont a kutyust megnézném, mert azért mégsem találkozik minden nap májzlikkal az ember :)

De én olyan ember vagyok, aki általában megnézi a nem hétköznapi kutyákat(pl ha egy hosszúszőrű kutya szőrével rendesen törődnek és nem csak letolatják a kozmetikussal 3 havonta, vagy ha látszik rajta, hogy kiállítási minőségű kutya stb) de szerintem ennek nem kéne problémának lennie.


/ja és minket is mindig megnéznek, de már megszoktuk/

2017. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy félreértés legyen, egyáltalán nem probléma és nem is zavar, hiszen tudom, hogy őt sem.

Köszi a választ:)

2017. febr. 21. 19:50
 15/21 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném, hogy félreértés legyen, egyáltalán nem probléma és nem is zavar, hiszen tudom, hogy őt sem."


Ugyan őt miért zavarná, ha egy-egy pillantást vetnek rá, és megnézik az emberek? :)))))))))

2017. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
LEnézni mást jelent, mint MEGnézni. Javaslom, hogy a nyelvtanórákat sürgősen pótold be, hogy megtanuld a szavak jelentését.
2017. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézném le a gazdit, de mivel valószínűleg nem ismerném fel a májzlit,ezért azt gondolnám,hogy ez a kutya beteg.Szerintem ezért bámulhatnak meg titeket az emberek, nem rosszindulatból.Nyílván ha azt látnám,hogy egy rendezett emberrel van a kutya akkor feltételezném,hogy kezelés alatt áll,vagy pont most hozta a menhelyről. Az emberek egész egyszerűen nem ismerik ezt a fajtát,ráadásul(bár már városban is terjed a mudi)nem tipikus városi kutya.☺
2017. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!:)

Tudom, hogy mást jelent. Ezért is írtam hogy "megnéznétek vagy lenéznétek". De köszönöm az újabb kioktatást is. Elnézést, de nem tudtam, hogy ilyen provokatív volt a kérdésem.

2017. febr. 22. 06:36
 19/21 anonim ***** válasza:

Én csak arra akartam rávilágítani, hogy hogy jut olyan az eszedbe egy-két másodperces elhaladásból melletted, hogy LEnézik az emberek a kutyádat, vagy téged?

Nem LEnézik (mert az teljesen mást jelent), hanem MEGnézik, ami teljesen természetes!

Ha idáig eljutottál volna, a kérdés is értelmét veszítette volna, mert könnyen beláthatod, hogy egy KOPASZ kutyát meg fognak nézni az emberek, nem LEnézik őt, sem téged!

Kicsit gondolkodni és kéne talán..

2017. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ja és abban igazad van nekem azért volt provokatív, mert rögtön azt feltételezed másokról, hogy LEnéznek, ergo ellenségesen gondolkozol másokról!

Egyáltalán nem erről van szó, viszont akinek ilyen ártalmatlan témakörben is a LEnézés jut eszébe úgy, hogy fogalma sincs másokról, az ne csodálkozzon, ha egy idő után TÉNYLEG ellenségesek lesznek vele az emberek az élete hátralévő részében, mert aki így él, ilyen gondolatai vannak, és tévképzetes, azzal egy idő után az emberek is így viselkednek! /Jogosan./

Aztán el lehet dönteni, hogy melyik volt előbb: a tyúk, vagy a tojás esete?

Mindenesetre az ilyen emberek SOHA nem saját magukat hibáztatják...

2017. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!