Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A huskyknak mikor lesz véglege...

A huskyknak mikor lesz végleges a szemszínük?

Figyelt kérdés

A husky kiskutyáknak mikor állandósul a szemszínük? Heterokróm szemszínű(felemás) husky kutyust szeretnék, viszont nem tudom mennyi idősen dől el hogy milyen lesz a szemszínük, csak mert az embereknél is úgy tudom hogy csecsemőkorban még változhat a szemszín, és(nem akarok hülyeséget mondani) talán pár hónapos/éves korukban véglegesül, ha jól tudom. Hasonlóan van ez a kutyáknál is? Ha igen akkor kb mennyi idős korban lesz végleges a szemszínük? Vagy amilyen szemszínnel születnek, olyan lesz életük végéig?

ui: a "miért ne válaszd az ilyen kutyákat" expert internetdiplomás kutyaszakértői hozzászólásokon már átrágtam magam, tudom mik az előnyei/hátrányai a heterokrómiának.

Előre is köszi mindenkinek!:)



2017. febr. 22. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

4 hetes koruk körül.

De vigyázz ezzel, mert sok szaporító ezt kihasználja... Tenyésztőknél érdeklődj (kenneleknél, ahol törzskönyvvel adják a kiskutyát).

2017. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyors válasz, köszönöm szépen!:) Mindenképp tenyésztőnél kerestem volna! Szép estét!:)
2017. febr. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!