Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ürülék összeszedés...

A kutya ürülék összeszedés nehézségei, tippek?

Figyelt kérdés
A környékünkön nem igazán mondanám hogy összeszedik a kutyaürüléket, de szerintem elég nehézkes is mivel semmi kihelyezett kuka nincs a környéken meg semmi, mikor elmegyek futni a kutyával és közbe kakil én összeszedem de elég kellemetlen egy zacskó kutyaürülékkel a kezembe futni km-eket, erre a problémámra lenne valami megoldás?

2017. febr. 22. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... esetleg a polgármesteriben probalkozhatsz.
2017. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Most extra bunkó leszek, de én is voltam ilyen helyen, és a kis zacsiba összeszedtem az ürüléket, majd összekötöttem és leraktam az út mellé.


Én sem fogok órákat sétálni a kezembe-zsebembe ka....val.


Ez olyan mintha 1-est kapnál ha nem tanulod meg az első X oldalt, de még esélyed sincs az adott könyvhöz jutni.


Magyarországon ez van.

Csak mindig és mindenkor büntetések.

A magyar ember úgyis megoldja.

2017. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Útszéli vízelvezető csatornába pl ki lehet dobni.
2017. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es akkor meg panaszkodnak hogy nem szedik ossze a kutyasok a kutya uruleket
2017. febr. 23. 07:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen kuka nincs?

Max zacsival összeszeded, eldugod valahova, aztán visszafele meg kidobod egy kukába.

2017. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen kuka max olyan amelyiknek van gazdája és kirakták.
2017. febr. 23. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amikor az erdőbe megyek a kutyámmal pont mikor megkezdődne az erdő akkor kakil (nem tudom miért bakker de mindig ezt csinálja) na én akkor össze szedem becsomózom ott hagyom és amikor haza fele jövök akkor ugyan azon az útvonalon és akkor felveszem és onnan már nem olyan messze kell cipelni a szemeteshez és akkor dobom bele. Esetleg így nem tudod megoldani?
2017. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy álltalában egy nagy kört futunk és nem szoktunkugyan azon az útvonalon közlekedni :/
2017. febr. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!