Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eheti a kutyám ezeket a...

Eheti a kutyám ezeket a gyümölcsöket? Szereti őket, és nincs hasmenése tőlük. Túl sokat azért nem kap.

Figyelt kérdés
Banán, alma (mag nélkül), körte (mag nélkül), narancs, kiwi, sárgadinnye.

2017. febr. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eheti őket, de csak kis mennyiségben.
2017. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Enyém is imádja a gyümölcsöket, zödségeket. Neki sem megy a hasa tőle, és nem is hány.

Jöhet az alma, banán, narancs, görögdinnye, ananász, répa, uborka, kukorica, nyers burgonya.

2017. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nyersen etetek, amiben van zöldség-gyümölcs. Az eddigi ismereteim alapján ezeket javaslom:

Banán,narancs mérsékelten mehet.

A többi okés.

Esetleg még a sütőtököt próbáld, azt is szeretik magaban, és jobb mint a narancs/banán. :)

2017. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké! A sütőtököt szerintem tutira nem szeretné. :D
2017. febr. 23. 22:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Én ugyanis utálom, és ő csak azt a gyümit szereti, amit látja hogy én is eszek. :)

Régebben még semmilyen gyümölcsöt vagy zöldséget nem evett meg, nem is ismerte őket, de amióta velem van és látja hogy nekem is ízlik, azóta ő is megkedvelte őket. :D

2017. febr. 23. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!