Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenése van a német juhászom...

Hasmenése van a német juhászomnak mibaja lehet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na mist ezt honnan tudjuk? Lehet virus bakterium vagy bezabalt valami zsirosat. Tudod ki tudja megmondani? Egy doki
2016. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán, séta közben is felszedhetett valamit.

Mifelénk sok a tahóbaromállat "háziasszony", akinek gőze se arról, mire is találták ki a szemetest, mire kéne azt használni és hogyan. Itt az ablakon dobálják ki a romlott kaját és sok időmbe tellett , míg végül megfegyelmeztem az ebemet , hogy semmit fel ne szedjen. Remélem, nálatok semmi nagyobb baj és mielőbbi gyógyulást a kutyádnak! :)

2016. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Várj, mindjárt előveszem a kristálygömbömet és megmondom.
2016. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mióta tart ez az állapot? Ha csak 1x-2x volt folyós az ürülék, akkor azt mondom házilag ki tudod kúrálni. Én extrán féltem az enyémeket, de azért nem kell adjuramdeazonnal orvoshoz rohangálni. Néha az enyémek is bekapnak valamit. Ha nem véres hasmenés, és nem régóta tart, azt mondom, adj neki bolus tablettát (vény nélküli) és agyonfőtt rizst főtt csirhkehússal. Ha néhány nap alatt nem jön helyre, orvos. De fontos, hogy ne száradjon ki az állat, itasd ezerrel, és figyeld a bőre rugalmasságát.
2016. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!