Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyikkel etetnétek?

Ti melyikkel etetnétek?

Figyelt kérdés

Orijen Tundra vagy Taste of the wild high praire canin?

Az Orijeneben sok husi van, csak az a baj hogy sok féle. A TOTW pedig szintén hasonló, csak nincs sehol %-os leírás. Mindkettő jónak tűnik. Szerintetek?


2017. febr. 24. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Taste of the wild.
2017. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Taste Of The Wild.

Arra viszont figyelj, hogy mindkettő elég erős táp (nagyon magas a fehérje tartalmuk) és nem minden kutya bírja. Ezért ajánlom én inkább a TOTW-t. Annak valamivel jobb az aránya. Plusz, a Taste Of The Wild sokkal jobb áron van és még gabona mentes is (bár mondjuk nem minden gabona rossz) az Orijen pedig nem.

Az Orijen ára:

11 kg kb 30 000 FT

Én ezt borzasztó drágának tartom, akármennyire jó táp, a Taste Of The Wild sokkal tűrhetőbb fehérje/zsír aránnyal rendelkezik és csak fele annyiba kerül, mint az Orijen.

2017. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon energikus a kutya, nem tudom ez mennyire számít. Az ár nem érdekes tudom én mennyibe kerül, de a napi adagja így is csak 200 ft lenne. De akkor egyenlőre lesz a TOTW és ha bírja esetleg majd váltunk. Ivartalanítás után i skaphat ugyanolyan tápot csak mozgatni kell ugye?
2017. febr. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!