Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyak latjak a szellemet?

A kutyak latjak a szellemet?

Figyelt kérdés
Ma szokasos esti setankon voltam a kutyainkal. És egyszer megpillatok egy idos holgyet. Aki elkezdett setalni. És közben eltunt. Amikor oda ertunk ahol az a "néni" ált. A kutyák nyugtalanak lettek mint amikor egy kutyat latnak és elkezdtek huzni a pórázt. Ezt mire véljem?

2017. febr. 24. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Én nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban. De a kutyák sok mindent érzékelnek amit mi nem.
2017. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem hidd el, hogy leteznek. Nagyon sok dolgot megeltem veluk. Van egy "házi szellemunk" is. Akit valószínűleg lattam is mar. De nem biztos hogy ő volt lehet egy masik. Valamelyik nap a macskank csak ugy a semmivel kergetozott. Az egyik ismerősunknek vertek az ajtot. És a két legdurvabb. Egyszer egyedul voltam otthon készitettem az uj haziallatomrol egy kepet es masnap vettem eszre hogy ott van rajta valaki. Arra egy nappal az oszes kep kitorlodott a telefonombol. A legeslegdurvabb pedig ez volt: Szépen bekesen megyek el otthonrol. Egyszer csak hallom, hogy valaki kaputelefonon beszel. Nézem es nem volt ottvsenki. Odaállok és egy síró ember szólalmeg ezt mondva:

-Láttam egy szellemet

*mélylevegő*

-és meg akart ölni.

Na itt kifakadt magabol és elkezdett bőgni. Én köpni nyelni nem tudtam. És haza szaladtam. Szoval nekem hihetsz, hogy leteznek. De egyepkent mindenki azt gondol amitvszeretne. :)

2017. febr. 24. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól van, nyugodj meg! S a kutyák is azt látnak, abban hisznek, amibe akarnak.
2017. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kutya/macska látja az apró pókot is a falon a jó látásuknak köszönhetően, ameddig te nem. Szóval nem, nem látják a szellemet.
2017. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem is látják, akkor is érzik. Nekem a yorkiemmal többször előfordult, hogy nézett maga elé a házba, és ugatott valamit. Az érdekes, hogy sem egy játék sem egy bogár semmi nem volt ott. És mivel kisebb paranormális jelenségek is történtek már a házba jóval a dédim halála után, csak ezt tudtam mentségül felhozni, hogy csak dédi volt.
2017. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem, a macskák viszont, igen.
2017. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2017. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek át az ezotéria topikba ijedezni. értem én, hogy ezt kutya kapcsán kérded, de attólmég sokkal nkább oda tartozik. Mindenki abban hisz, amiben akar, engem speciel nem zavar, ha a vámpírokat is látni véled,mindaddig, amig ezzel a meggyózödésedddel engem nem háborgatsz, de ez itt inkább egy racionálisabb, állatok tartásával és esetlegesen felmerülő problémák lehetséges megoldásaival foglakozó topik. Elvileg.
2017. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az állatok érzékelik a paranormális jelenségeket. Általában látják és hallják őket.

De nyilván nem mindenki hisz a létezésükben. És fontos megjegyezni, hogy a paranormális jelenség nem feltétlenül egyenlő a szellemmel. Lehet pusztán egy energiaáramlat is.


De tényleg érdemes lenne ezt a kérdést az ezotéria kategóriába is kiírnod. Ott jobban értenek ehhez. :)

2017. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!