Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kutyák látnak szellemet?

Kutyák látnak szellemet?

Figyelt kérdés

Néha a kutyám egy bizonyos pontot néz sokáig, mereven. Majd elkezd ugatni, morogni, hátrálni. Végül az egész kutya remeg, s aztán egyszercsak mintha mi sem törént volna feláll, abbahagyja, és folytatja tovább a játékot.

De kifejezetten 1 fix pontot ugat, ahol (emberi szemmel) nincs semmi. Néha ijesztő.

A konyhában és a hall-ban van 1-1 ilyen pont(sarok), amire többször ugat.

Utánaolvastam és láttam hasonló történeteket.. valóban látják a szellemeket? hisztek benne? és el lehet őket "engedni"?


2011. jan. 12. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyet az én kutyám is szokott...egy pontra figyel és ugat de a farkát behúzta...halottam róla hogy a kutyáknak van 3. szemük, amivel elméletileg látnak szellemet...igazolni, cáfolni nem tudom, de havonta 1-2X az enyém is kiszúr "valamit". Érdekes módon csak az étkezőben van. (plusz a mi kutyánk kifejezetten rosszul lát mivel későn diagnosztizálták a cukorbetegségét és az egyik szemére teljesen vak a másikkal szinte csak fényt érzékel a doki szerint, de még mindig szokott látni valamit az étkezőbe)
2011. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bretso ***** válasza:

Az enyém is csinálja, hogy elkezd bámulni egy pontra. Ez azért van, mert jobban lát, mint mi, kiszúrt valami mozgást, egy bogártól, vagy hasonlótól.


Sem ő sem az emberek nem látnak szellemet. Csak néhányan szeretnének.

2011. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a bogarakat elvetem :D

szerencsétlenem én szemüveg nélkül jobban látok mint a kutya...plusz szerintem egy bogártól nem ijed meg...nem mondom h tuti szellem, mert ebben a témában semleges vagyok, de hogy nem bogár (hangya muslinca stb...) miatt ugat az biztos...és nem is egy hangya ijeszt rá, hogy behúzza fülét farkát...lehet van valami normális oka is, nem tudom

2011. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom hogy látnak-e. Ha tudnáak beszélni biztos megmondanák
2011. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Az én kutyám is szokta ezt csinálni..

nem szokott ugatni meg semmi csak folyton egy bizonyos pontot néz kb. nézi két percig és ennyi ...

2011. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én papagájom meg visítani kezd, mint mikor a "fészkét" (polcon) védi, vagy veszélyben érzi magát, mintha egy pontra nézne. Én mindenesetre betojtam, (nem szószerint, hé! XD ) Én is szellemekre tippeltem.
2011. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig a madár eléggé csendes, de odatelepedik mellém, és egyszer csak rákezd... (Szabadon van) Végül én hajtottam el, úgy megrémültem (előző vok)
2011. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És csak a galériámon! (nem bírok magammal, előző kettő vok, már megint)
2011. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nálunk egyszer meglebbent a függöny, a kutyám ránézett, ugratott, aztán elfutott.Nem hinném hogy a függönytől ijedt volna meg, sose csinált még ilyet!Na és amikor csönd van, akkor elkezd fülelni, és mászkálni.Elég furcsa.
2011. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ti is szoktatok biztosan elbambulni. Azt nem tudom, hogy mit láthat, de abba biztos vagyok, hogy azt megérzik, ha valaki meghal!
2011. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!