Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elajándékozták a hátam mögött...

Elajándékozták a hátam mögött a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok. Anyukám kiment Angliába egy hétre még hétfőn. Ma hajnalban ért haza. Én apukámnál vagyok. Sajnos itt van egy kutya aki nem fogadja el az én kutyámat ezért visszakellett vinnem hozzánk,de úgy,hogy minden nap suli után rögtön odamentem és este jöttem csak el. (Addig a bátyám gondozta) Tegnap is voltam lent náluk és megbeszéltem velük,hogy holnap (ma) elviszem a kutyát sétálni. Beleegyeztek. Ma,amikor mennék a kutyámèrt rámírt,hogy ne menjek érte. Megkérdeztem,hogy miért,de nem válaszolt. Anyukámra rögtön ráírtam,hogy miért nem mehetek a kutyámért. Azt felelte,mert a bátyám pénteken (tegnap) elajándékozta amikor eljöttem onnan. Anyukámmal is összevesztem,hogy ő miért hagyta,hogy elvigyék ha nagyon szeret. Most a bátyám nem akar visszaírni. Anyukám meg (nem csak szerintem) adott olyan jeleket,hogy a kutyám az enyém. Jah és még valami: azért ment ki Angliába anyukám,hogy beirasson az új suliba. De én nem akarok kimenni,főleg nem a kutyám nélkül.



#kutya #Anglia #elajándékozták
2017. febr. 25. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Na amost végén nem németországba menteg? Remélem tudod hogy elég drága angliába vinni egy kutyát, úgy tudom ott is van karantén. + kutyával nehéz lakást találni. Ha bem találtok kertes házat (amit biztos nem fogtok) akkor a kutyát napi 3-4x le kell vinni amit egy gyerek iskola mellett nem tud vállalni. Anyud nyakába meg ne varrj kutyát.
2017. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Már tettél fel több kérdést is, várható volt, hogy el fogják ajándékozni a kutyát. Még mindig nem értem, miért lett kutyád, amikor tudtatok róla hogy külföldre fogtok költözni. Nagy beleszólásod nincs, hogy te akarsz-e vagy sem, mivel gyerek vagy még.

Ha pedig apukádnál egy szocializálatlan kutya van, eleve rossz ötlet volt odavinni a te kutyádat.

2017. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj sok helyre bizony nem vihetsz állatot.

Én is szeretnék kiscicát, meg párom kutyát, de itt, ahol lakunk nem lehet. Ha elköltözübk, akkor is meg kell gondolni... bérelt lakásba nem engedik, de néhol még sajátba sem.

2017. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kiírtál vagy rakat kérdést, össze-vissza hazudozva mindent. Mi lenne ha egyszer leírnád mi az igazság most?

Mert ebből csak annyi jön át, hogy 13 éves vagy, nem volt pénz vinni a kutyát (amiről te már régesrég tudtál), el lett ajándékozva, te meg most hisztizel meg össze-vissza írsz mindent.

Egyáltalán minek kellett akkor a kutya? Magyarázd már el...

2017. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a sztori az volt, hogy Angliába nem vihetted volna ki a kutyád, itthon nem tudott volna ki vigyázni rá (egy helyre ahol tudott volna menni, van egy kutya aki nem fogadja el) és más megoldás nem igen akakadt.
2018. nov. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ha 13 voltál, az egy szép kor ahhoz, hogy leüljön Veled egy hozzátartozó és elmondják, hogy mi a tervük a kutyával és miért. Sajnos sok szülő cselekszik a gyereke informálása nélkül, mertmég nem érzik érettnek őket erre a megtisztelteté
2018. nov. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!