Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkezdődött az ellés?

Elkezdődött az ellés?

Figyelt kérdés
Ma étvágytalan volt a szuka tegnap megduzzadt a pérája.Behoztam a helyére(amit csináltam neki elléshez)elkezdte harapgálni a labdáját és sirt.Ki akart menni kivittem be akarta hozni a takaroját.Bent volt és nyomott a szuleim kiengedtek mert meg nem ellik nem folyt el a magzat viz szerintem meg vajudik.Elkezdodott?
2017. febr. 25. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell szaporítani amikor fogalmatok nincs a dologról... Letelt már a vemhességi idő? Állatorvos van akit bármikor ki tudtok hívni ha szükség van rá?
2017. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt a párzás? Ebből azért lehet következtetni, hogy itt az ideje már az ellésnek.

Ha nyom, akkor elkezdődött. A kutyáknál nem folyik el a magzatvíz, a kölykök burokban születnek.

Vidd be a helyére, és maradjon ott. Inni kínáld, enni nem kell most.

Ellés után ki kell hívni az állatorvost, illetve, ha úgy látod, nincs minden rendben, akkor már közben is.

2017. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Remélem a menhelyeket rendszeresen támogatjátok ha már a ti félétek miatt vannak tele és altatnak annyi ártatlan kutyát.
2017. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan nap, mikor valaki kutyája vagy macskája éppen nem fial;( és ez csak a gyakori. Ez borzasztó!
2017. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már megellet 3 lett.Megtartsuk mind.
2017. febr. 25. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Na ja.... Az összes koszos szaporító azt kamuzza, hogy 1, mindnek van gazdája, 2, megtartom őket..... Ugye nem bánod, ha nem hiszem el?
2017. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem megtartom oket.Nem vagyok szaporito.Csak 3 lett azt elbirjuk tartani most ivartalanitva lesz a szuka es a kicsik is.Tudom milyen sok ember hogy kidobja a kiskutyakat a szuka kutyat is egy olyan helyrol hoztam ahonan kidobtak volna.Nem kell itt papolni meg elhordani mindenkit szaporitonak mert ti nem vagytok okosabbak.Szoval gondolkozatok el azon mert mondottok olyanokat amirol fogalmatok sincsen hogy mi a teljes sztori.
2017. febr. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!